12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Horní Žďár si snadno poradil s Jarošovem, nastřílel mu šest branek

26

Lídr tabulky přivítal ve 12. kole Okresního přeboru trápící se Jarošov a roli favorita zvládl na výbornou. Už po prvním poločase vedli 4:1 a ve druhé půli navíc přidali ještě dvě branky. Trápící se Jarošov tak  odcestovali s porážkou 1:6. Za domácí se třikrát trefil Voldán.

SK Horní Žďár
Lukáš Stejskal (hráč): V posledním domácím zápase na podzim, jsme dokázali potvrdit domácí neporazitelnost a konečně jsme se prosadili i střelecky. Výsledkem je vítězství 6:1. Nyní nás čeká těžký zápas na hřišti v Novosedlech s tamním týmem, na který se chceme pečlivě připravit a uhrát co nejlepší výsledek.

L. Rešl [-] (46. P. Fríd [-] ) - I. Adam [-] (55. M. Píšan [-] ) , Š. Dolák [-] , D. Šablatura [-] , T. Pivko [-] - M. Koranda [-] , L. Stejskal [-] , P. Sliacký [-] (60. M. Fára [-] ) , K. Voldán [-] - M. Pospíšil [-] , P. Vopravil [-]