5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Horní Žďár porazil rezervu Včelnice a je stále na prvním místě tabulky

27

Zpočátku to na brankové hody moc nevypadalo, ale po první půli odcházel favorit do kabin s vysokým vedením 3:0. Čtvrtou branku ve druhém poločase vstřelil Voldán a bylo rozhodnuto. Nová Včelnice sice v závěru dokázala snížit, ale žádné velké drama se nekonalo. Domácí jsou s jedním bodem na posledním místě tabulky.

SK Horní Žďár
Tibor Pivko (hráč): Do Nové Včelnice jsme jeli potvrdit formu. Před začátkem zápasu jsme si řekli, že si musíme užít krásné hřiště a hrát svůj kombinační fotbal. Bohužel do našeho prvního gólu jsme hráli nervózně a nedokázali si nahrát na pár metrů. První gól zápasu a zároveň první gól v sezóně Patrika Vopravila nás nakopnul a konečně jsme začali předvádět fotbal, kterým se chceme prezentovat. Z dalších povedených akcí skóroval v 31. minutě nejprve Pavel Sliacký a těsně před poločasovým hvizdem po krásném centru Korandy zavěsil hlavou Lukáš Stejskal. Zhruba kolem 25. minuty včelničtí neproměnili pokutový kop. Světelná tabule po poločase tedy ukazovala skóre 0:3. Do druhé půle jsme šli s tím, že nesmíme usnout na vavřínech a přidat minimálně ještě jeden gól abychom zápas v klidu dohráli. To se nám povedlo hned v 51. minutě Karlem Voldánem. Následně jsme měli ještě několik větších šancí, které jsme ale neproměnili a zaslouženě si odvážíme další 3 body.