1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

Suchdol hladce porazil Jarošov a v čele tabulky vystřídal Horní Žďár

32. K. Trmal , 52. M. Heřman , 69. L. Štěpánek (p.) , 82. F. Rácik
24

Fotbalisté rezervy Suchdola dál pokračují ve skvělé formě, když bodovali i ve třináctém utkání sezony. Na domácím hřišti porazili Jarošov nad Nežárkou 4:0, když o své výhře definitivně rozhodli až ve druhé půli. Pro Suchdol je to navíc třetí výhra doma ze třech zápasů, což jen dokazuje jejich sílu na vlastním stadionu. Jarošov naopak nenavázal na předchozí výhru s Hobzím a v tabulce se krčí na jedenáctém místě.