12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

16

Nespeky - V rámci dvanáctého kola do Nespek zavítaly Kosmonosy, které o své výhře rozhodly v samém závěru utkání.

Žďánský zajistil hostům vedení

Domácí začali velmi dobře a v úvodu měli dvě gólové šance. V 8. minutě se dostal za záda hostujících obránců Petlička, snažil se přelobovat brankáře, ale střela byla příliš nízká, a tak brankář tuto střelu chytil. O deset minut později měl další šanci Petlička po přesném pasu Kukače, první rána byla však zablokována a druhý pokus fantasticky vytáhl na rohový kop brankář Sýkora. Začali se osmělovat i hosté, ale Drážek byl pozorný. Ve 26. minutě dostal příliš prostoru Žďánský a zamířil přesně - 0:1. Ve 36. minutě připravil domácí Peterka tutovku pro jednoho ze svch spoluhráčů, ale gól z toho nebyl.

Kosmonosy rozhodly v závěru

V 58. minutě zvonila po přímém kopu tyč Drážkovy brány. Nespeky změnily rozestavení a začaly bojovat s časem a pokusit se minimálně srovnat. Dvacet minut před koncem pálil Petlička, ale jen do boční sítě a přesně nezamířil ani Burian. V 83. minutě vybojoval míč Večera, navedl si jej směrem k brance a z dálky přízemní střelou překonal na zadní tyč brankáře Sýkoru - 1:1. V 87. minutě měli hosté výhodu rohového kopu, který se domácím nepodařilo odvrátit a Fabian se trefil přesně - 1:2. V nastavení se vydal srovnat stav utkání i domácí brankář Drážek, ale dva domácí hráči se srazili, následoval dlouhý odkop a své sólo přes půlku hřiště zakončil střelou do prázdné branky Beran - 1:3.