Jakub Maryška
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Bakov nad Jizerou |
| 2018-2019 | SK Kosmonosy |
| 2014-2015 | Mnichovohradišťský SK |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 723 (ø 72,30) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Předměřice - Bakov | 0:3 (0:2) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 17:00 | Bakov - Sporting MB | 1:1 (1:0) | 73 | 73 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Březno - Bakov | 3:3 (2:1) | 36 | 54 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Bakov - Akuma MB | 7:1 (2:0) | 39 | 51 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | Zdětín - Bakov | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Bakov - K.Vrutice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 13:30 | Židněves - Bakov | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:30 | Bakov - Chotětov B | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Čejetice - Bakov | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 14:00 | Bakov - K.Hlavno | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 10 | 723 (ø 72,30) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 15 | 1002 (ø 66,80) | 6 (ø 0,40) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1790 (ø 81,36) | 7 (ø 0,31) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 1912 (ø 83,13) | 13 (ø 0,56) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 638 (ø 79,75) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 20 | 668 (ø 33,40) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 8 | 559 (ø 69,87) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 16 | 1266 (ø 79,12) | 2 (ø 0,12) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 919 (ø 65,64) | 2 (ø 0,14) | 5 (ø 0,35) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 1850 (ø 71,15) | 3 (ø 0,11) | 11 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 70 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2030 (ø 67,66) | 4 (ø 0,13) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 4 | 217 (ø 54,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 1833 (ø 67,88) | 4 (ø 0,14) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 3 | 226 (ø 75,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




