David Pešta
2025-2026
| Číslo hráče | 17 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | TJ Sokol Nespeky |
| 2015-2016 | SK Posázavan Poříčí n. S. |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090 (ø 87,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Nespeky - Tuchoměřice | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.08. 18:00 | Doksy - Nespeky | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 10:15 | Jinočany - Nespeky | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Nespeky - Tuchlovice | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Nespeky - Chlumec | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | SK Rakovník - Nespeky | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Nespeky - Povltavská FA B | 6:1 (3:1) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 10:15 | Libiš - Nespeky | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nespeky - Kutná Hora | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Nespeky - Spartak | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 12:45 | Č. Brod - Nespeky | 2:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Nespeky - Velim | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Poříčí - Nespeky | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Nespeky - Poříčany | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Tuchoměřice - Nespeky | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 14:30 | Nespeky - Jinočany | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Tuchlovice - Nespeky | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 10:15 | Chlumec - Nespeky | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 15:30 | Nespeky - SK Rakovník | 7:0 (2:0) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Povltavská FA B - Nespeky | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Nespeky - Libiš | 2:0 (2:0) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Nespeky - Kladno B | 4:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 17:00 | Spartak - Nespeky | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Nespeky - Č. Brod | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 24 | 2090 (ø 87,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 29 | 2610 (ø 90,00) | 3 (ø 0,10) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 25 | 2116 (ø 84,64) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 1 | 50 (ø 50,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 12 | 848 (ø 70,66) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 28 | 2292 (ø 81,85) | 5 (ø 0,17) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 297 (ø 59,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 15 | 1332 (ø 88,80) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 25 | 2118 (ø 84,72) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 115 (ø 57,50) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 25 | 2139 (ø 85,56) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 3 | 197 (ø 65,66) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 10 | 471 (ø 47,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1306 (ø 87,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 5 | 341 (ø 68,20) | 4 (ø 0,80) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




