13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Rezerva Luhačovic doma rozstřílela Malenovice

16

Luhačovická rezerva hostila celek z Malenovic a v první půli na hřišti jasně dominovala. Domácí nasázeli hostím čtyři branky již do poločasu. Ve druhém dějství se utkání jen dohrávalo a diváci viděli ještě tři branky. Hosté tak zůstavají u dna tabulky a v příštím kole se pokusí zabodovat s Březnicí.

Domácí si vypracovali čtyřbrankový náskok

Martin Coufalík, hráč Luhačovic B: „V 11. minutě našel Zábojník za obranou naběhnutého Hyžíka, který nabídnutou šancí nepohrdl 1:0. Poté se dvakrát prosadil Zábojník a účet prvního poločasu zpečetil po přihrávce Postavy do prázdné branky Ďurďa. Ve druhém poločase po faulu domácích v pokutovém území vstřelil Torma čestnou branku Malenovic. V 67. minutě pronikl za obranu Postava a pěknou přihrávkou pod sebe našel Horáčka, který se nemýlil. V závěru utkání ještě vstřelil Novák druhou branku Malenovic a uzavřel tak účet utkání na 5:2 pro luhačovskou rezervu.

Hosté výsledek utkání jen korigovali

"Ve druhém poločase po faulu domácích v pokutovém území vstřelil Torma čestnou branku Malenovic. Hodnocení utkání: O osudu utkání rozhodla především velká produktivita na naší straně. Z pěti šancí v prvním poločase jsme vstřelili 4 branky. Radost nám dělají kluci z dorostu, kteří hned 4 nastoupili do zápasu, a podařilo se jim dát tři branky. Pokud se nám podaří uspět v posledním zápase na půdě Holešova tak budeme s průběhem podzimní části sezóny spokojeni, hodnotí utkání s Malenovicemi fotbaloví činiovníci FK Luhačovice.“

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: O výsledku utkání rozhodl prakticky první poločas a především naše vysoká produktivita.

FC Malenovice
facebook Malenovic:

M. Piják [-] - D. Mejzlík [-] , M. Hyžík [-] (52. R. Pešek [-] ) , V. Zábojník [-] (71. J. Zámorský [-] ) , T. Hruboš [-] (58. M. Horáček [-] ) , P. Postava [-] , L. Ďurďa [-] (64. J. Skovajsa [-] ) , M. Kroesbergen [-] , P. Bartek [-] , Z. Červenka [-] , T. Maček [-]

J. Mňaček [-] - M. Januška [-] (74. L. Otrusina [-] ) , D. Svěch [-] (70. O. Pulpit [-] ) , R. Střelec [-] , M. Struška [-] - M. Bartek [-] , P. Menša [-] , D. Torma [-] (82. F. Mikláš [-] ) , . Novak [-] , D. Pavlovský [-] - P. Páleníček [-]

ŽK: 31. L. Ďurďa , 33. T. Maček , 51. P. Bartek - 57. P. Páleníček .
Hráči zápasu: V. Zábojník - D. Torma .
Počet diváků: 22. Rozhodčí: DOSTÁLEK Josef - RUMAN Josef, ZPĚVÁK Petr.