12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Mladcová udolala rezervu Luhačovic až v penaltové loterii

33. J. Chludil (p.) , 42. J. Chludil (p.) - 34. P. Zapletal , 76. P. Zapletal (p.)
17

Celek z Mladcové hostil v sobotním odpoledni luhačovickou rezervu a první poločas vyhráli domácí o jednu branku. Skóre utkání otevřel Chludil, hosté o minutu později srovnali. Domácí si ale v závěru první půle vzali vedení opět Chludilem nazpět. Hosté ve druhé půli znovu srovnali Petrem Zapletalem. Na penalty se pak více dařilo domácím.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky, hosté jednu

Radek Klepal, místopředseda Mladcové: „V posledních zápasech nás trápí koncovka, co se potvrdilo i v tomto utkání s luhačovickou rezervou. Po celý zápas jsme měli převahu, vypracovali si nespočet šancí, ale mimo pokutových kopů se nedokázali prosadit. Ty dokázal proměnit nejlepší střelec soutěže Jan Chludil. Vůbec v tomto zápase normální gól nepadl, neboť hosté se v prvním poločase ujali vedení po vlastním gólu domácích a vyrovnávali rovněž z penalty. Mladcová pak alespoň díky brankáři Kupkovi bere bod navíc z penaltového rozstřelu.“

Hosté dokázali ještě vyrovnat

Utkání na Mladcové přineslo festival neproměněných šancí u domácího týmu, který svoji převahu vyjádřil pouze dvěmi brankami Jana Chludila a to ještě z pokutových. Skvělý výkon v brance hostí, stejně jako v minulém kle, předvedl Michal Piják a hodně pomohl hostím k bodovému zisku. Hosé vytěžili z minima maximum i díky střelecké pohotovosti Zapletala. Hráč Luhačovic Martin Coufalík: „Mladcová měla tak deset šancí. My jsme do tohoto zápasu nastoupili snad v nejslabší sestavě za poslední roky. Dokonce i já brankář jsem hrál 25 minut v útoku. Míša Piják má fakt formu jako hrom, chytl minimálně čtyři gólovky.“

Na penalty vyhráli domácí

Na penalty vyhráli domácí 4:3

FK Mladcová
facebook Mladcové: Áčko znovu vítězí na penalty, Luhačovice "B" porážíme po remíze 2:2 (2:1), oba naše góly vstřelil Honza Chludil.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: Kvalitní soupeř neproměnil spoustu vyložených šancí, v naší bráně se výborným výkonem blýskl Michal Piják, který obdržel oba góly z penalt. Za bojovný a týmový výkon si odvážíme bod!