2.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Hulínská Admira až v samotném závěru udolala Malenovice

13. J. Kubo , 45. P. Motal , 48. A. Dutkevič , 87. P. Motal - 22. D. Torma , 40. D. Torma , 73. D. Torma (p.)
20

Na půdu Hulína zavítal omlazený celek Malenovic a svého zkušenějšího soupeře hodně potrápil. V prvním dějství padly hned čtyři branky, a to dvě na každé straně. Druhý poločas se hrálo nahoru-dolů, domácí přeci jen vydolovali tři body, kdy se těsně před koncem trefil Motal.

V první půli padly hned čtyři branky

"První utkání nové sezony s Malenovicemizačalo pro nás smolně, v 9. mniutě se zranil po nezaviněném faulu Csomor a na hřiště přišel Kubo. Ten hned ve 13. minutě zpracoval odražený míč a střelou ze 20- ti metrů k levé tyči střílí naši první branku na 1:0. Netrvalo dlouho a hosté ve 21. minutě po zpětné přihrávce zprava a střele k pravé tyči vyrovnali na 1:1. Pak se hra spíše odehrávala ve středu hřiště, až ve 41. minutě se stav měnil, naše obrana nezachytila kolmou přihrávku středem a hosté střelou k levé tyči otočili stav - 1:2. Nám se do poločasu podařilo vyrovnat, odražený míč ve vápně si našel Motal a vyrovnal na 2:2. Poločas končí remízovým výsledkem", hodnotí první dějství fotbaloví činovníci Admiry.

Domácí dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu

"Druhý poločas začal šancí Dutkeviče, ten pronikl do vápna, ale trefil jen boční síť. Vše si vynahradil ve 48. minutě, kdy přímo z rohu otočil výsledek pro nás - 3:2. Sympaticky bojující mladý kolektiv Malenovic nic nevzdával a tlačil se za vyrovnáním. Toho se dočkali v 73. minutě, kdy jsme faulovali ve vápně a měli výhodu penalty. Tu proměnili a vyrovnali na 3:3. V 85. minutě zahrával zprava od lajny trestný kop Dutkavič a Motal hlavou znovu získal vedení na 4:3. V hektickém závěru jsme několikrát chodili do přečíslení 2 na 1 nebo dokonce 3 na 1, ale šance jsme trestuhodně zahazovali. Uhájili jsme tak jednobranové vítězství", viděli průběh druhé půle funkcionáři hulínské Admiry na svém webu.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: V brankové přestřelce jsme proti sympaticky bojujícím hostům nakonec získali první domácí body a v neděli zajíždíme ráno na okresní derby do Všetul, kde hrajeme s béčkem Holešova.

FC Malenovice
Facebook Malenovic: Naše Áčko prohrálo své úvodní utkání na půdě Admiry Hulín. Zápas dlouho mělo rozehráno dobře, ale bohužel nás soupeř ztrestal ze standartních situací, které jsme nedokázali lépe ubránit. Za podotknutí stojí to, že jsme o nejméně bod přišli, až tři minuty před koncem zápasu.

V. Černocký [-] - M. Jurášek [-] , M. Zavadil [-] , S. Mrhálek [-] , J. Barták [-] - J. Miklík [-] (67. A. Absolon [-] ) , Z. Prokop [-] - M. Karamon [-] , I. Csomor [-] (10. J. Kubo [-] ) , A. Dutkevič [-] , P. Motal [-] (89. M. Lukašík [-] ) -

Š. Dočkal [-] - R. Střelec [-] , D. Paták [-] , M. Struška [-] - J. Kostka [-] , M. Bartek [-] , . Novak [-] , V. Hradil [-] - A. Šenkeřík [-] , P. Páleníček [-] , D. Torma [-]

ŽK: 17. Z. Prokop , 57. P. Motal , 77. A. Dutkevič - 70. P. Menša , 85. D. Torma .
Hráči zápasu: P. Motal , A. Dutkevič - D. Torma , D. Paták .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KÝR František - MRŇKA Antonín (N), ZAPLETAL Petr (N).