13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Moravské Budějovice B doma nezaváhaly s Dukovany B

11. L. Veselý , 40. P. Jílek (vl.) , 50. M. Černý , 70. L. Veselý - 7. P. Pislcajt (p.)
11

V zápase dvou rezervních týmů si domácí Moravské Budějovice připsaly další domácí výhru, a to nad Dukovany v poměru 4:1

Domácí o gól lepší

Dukovany B přicestovaly na hřiště Moravských Budějovic B , které dokázaly zvítězit v posledních dvou zápasech a prodírají se tabulkou víš a víš. Dukovany naopak střídají lepší zápasy s horšímy. Přesto jako jediní v probíhajícím ročníku obaly o body vedoucí tým tabulky z Rouchovan, který dokázaly dokonce rovnou porazit. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí, tak jako ostatní zápasy tohoto kola.Začátek zápasu vyšel hostujícímu týmu, který dostal do vedení v 7. minutě z pokutového kopu kanonýr Petr Pislcajt - 0:1. Domácí se ale s tímto stavem nechtěli smířit a snažili se brzy vyrovnat. To se jim nakonec podařilo již v 11. minutě, kdy prostřelil Karla Jenerál Libor Veselý , který tak vyrovnal na 1:1. Po většinu prvního poločasu se hosté bránili a snažili se uhrát co nejpřijatelnější výsledek. To se jim dařilo až do 40. minuty, kdy si vstřelil vlastní gól Petr Jílek - 2:1. Přesto byl ještě tento zápas zcela otevřený, ikdyž hosté museli přidat více na obrátkách.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půli již domácí jasně dominovali, a hned v 50. minutě vstřelil uklidňující branku Michal Černý - 3:1. A když se v 70. minutě trefil podruhé v zápase Libor Veselý, mohlo se utkání v poklidu dohrával. Domácí tak zvítězili jasně 4:1 a připsali si již třetí výhru po sobě, což se jim v probíhajícím ročníku ještě nepodařilo.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: V předposledním kole podzimu jsme do M.Budějovic odcestovali v hodně slepené sestavě. Sice jsme brankou Pislcajta z penalty v sedmé minutě vedli 0:1, ale na víc jsme neměli. Po většinu zápasu jsme se bránili a snažili se uhrát co nejpřijatelnější výsledek. Domácí brzy vyrovnali a v poločase už vedli 2:1. Ve druhé půli přidali další dvě branky a zaslouženě vyhráli 4:1.

SK Moravské Budějovice B
J. Jelínek [-] - J. Horecký [-] (46. P. Stark [-] ) , L. Veselý [-] , R. Hobza [-] (53. J. Větrovský [-] ) , M. Černý [-] (55. A. Kabashaj [-] ) , Z. Škoda [-] (46. P. Benda [-] ) , M. Buďa [-] , J. Dostál [-] , L. Sláma [-] , J. Benda [-] , J. Povolný [-] (22. K. Svoboda [-] )

K. Jenerál [-] - P. Gruntorád [-] , M. Ferus [-] , P. Pislcajt [-] , P. Jílek [-] , F. Smysitel [-] , A. Čurda [-] (79. V. Soukup [-] ) , P. Jílek [-] (67. V. Ležák [-] ) , M. Kopeček [-] , L. Traxler [-] , T. Heimlich [-]

ŽK: 36. L. Veselý - 34. M. Ferus , 77. A. Čurda .
Hráči zápasu: L. Veselý .
Počet diváků: 10. Rozhodčí: FRANC Miloš - STEHLÍK Libor (N), ŠABATKA Michal (N).