Kamil Svoboda
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Moravské Budějovice |
| 2022-2023 | SK Čáslavice |
| 2017-2018 | SK Moravské Budějovice |
| 2015-2016 | TJ Litohoř |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 610 (ø 61,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Bobrová - Mor. Bud. | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Lipník - Mor. Bud. | 3:0 (2:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 14:30 | Budišov-Nárameč - Mor. Bud. | 0:2 (0:1) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Mor. Bud. - Rudíkov | 4:4 (1:2) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:00 | Mor. Bud. - Os. Bitýška | 2:4 (0:2) | 44 | 46 | 2 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 15:30 | Rapotice - Mor. Bud. | 2:7 (1:2) | 64 | 64 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 15:30 | Mor. Bud. - Křižanov | 2:5 (0:4) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 15:30 | Vladislav - Mor. Bud. | 0:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Mor. Bud. - D. Rožínka | 2:4 (1:3) | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Hrotovice - Mor. Bud. | 2:3 (2:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 7 | 406 (ø 58,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 23 | 1629 (ø 70,82) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 19 | 1243 (ø 65,42) | 6 (ø 0,31) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 17 | 1270 (ø 74,70) | 5 (ø 0,29) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 24 | 2061 (ø 85,87) | 11 (ø 0,45) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 12 | 770 (ø 64,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 2157 (ø 86,28) | 18 (ø 0,72) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 4 | 314 (ø 78,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 23 | 1849 (ø 80,39) | 27 (ø 1,17) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 11 | 520 (ø 47,27) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 10 | 763 (ø 76,30) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 5 | 319 (ø 63,80) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 5 | 260 (ø 52,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 2040 (ø 81,60) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 9 | 638 (ø 70,88) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 12 | 813 (ø 67,75) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B | 10 | 873 (ø 87,30) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B | 18 | 1611 (ø 89,50) | 8 (ø 0,44) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 16 (ø 0,94) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) |




