Jan Benda

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Moravské Budějovice
2024-2025 TJ Litohoř
2015-2016 SK Moravské Budějovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Bobrová - Mor. Bud. 1:3 (0:2) 90 1 0 0 ano
15.08. 16:30 Lipník - Mor. Bud. 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 14:30 Budišov-Nárameč - Mor. Bud. 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
29.08. 16:30 Mor. Bud. - Rudíkov 4:4 (1:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 16:00 Mor. Bud. - Os. Bitýška 2:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 15:30 Rapotice - Mor. Bud. 2:7 (1:2) 90 1 0 0 ano
19.09. 15:30 Mor. Bud. - Křižanov 2:5 (0:4) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Vladislav - Mor. Bud. 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Mor. Bud. - D. Rožínka 2:4 (1:3) 90 0 1 0 ano
11.10. 15:00 Hrotovice - Mor. Bud. 2:3 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 3 (ø 0,11) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 5 341 (ø 68,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2218 (ø 88,72) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 8 619 (ø 77,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 8 692 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 21 1844 (ø 87,80) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 9 754 (ø 83,77) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 9 766 (ø 85,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 5 (ø 0,19) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 10 762 (ø 76,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 19 1710 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 16 1148 (ø 71,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)