1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Studenec nestačil na Rokytnici

15

Fotbalisté Studence v posledním podzimním zápase nestačili na Rokytnici a podlehly jí 1:4

Hosté se ujali vedení

Zápas předposledního týmů tabulky ze Studence a čtvrtým týmem tabulky z Rokytnice se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Převaha hostů byla zřejmá od prvních minut utkání. Ve 2. minutě Ferkl z dvaceti metrů vypálil, domácí brankář Pokorný vytěsnil míč na břevno. V 18. minutě hostující Pokorný prošel po levé straně až k bráně. Jeho střelu z úniku vyrazil domácí gólman Pokorný mimo nebezpečí. Ve 24. minutě zahrával roh Ferkl, Štefánek neatakován zavěsil hlavou - 0:1.  Převaha hostů trvala až do konce poločasu.

Hosté si výhru ještě pojistili

Ve 46. minutě po zbytečné květné komunikaci na hlavního rozhodčího byl vyloučen Ferkl. Ve 48. minutě hosté útočili. Štork nevěděl co s míčem na hranici velkého vápna, tak vystřelil na soupeřovu bránu. Míč ale tečoval bránící hráč. Změnil směr střely, která skončila v síti - 0:2. V 61. minutě Karel Mrňa zahrál trestný kop přes postavenou zeď. Hobza s námahou vyrazil na roh. Roh rozehrál  Kučerňákem a Petr Matějek nadvakrát dostal míč do soupeřovy brány 1:2. Domácí měli převahu, a zdálo se, že je jen otázkou času kdy bude vyrovnáno. V 76. minutě přišla situace, kdy Vahila udělal několik kliček a jeho střelecký pokus skončil v bráně - 1:3. 83' únik Štorka skončil brankou. na konečných 1:4.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Zápas předposledního týmů tabulky ze Studence a čtvrtým týmem tabulky z Rokytnice zvládli lépe favorizovaní hosté.

L. Pokorný [-] - M. Nováček [-] (71. M. Kříž [-] ) , M. Mrňa [-] (83. F. Hájek [-] ) , P. Matějek [-] , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , V. Kučerňák [-] , R. Turoň [-] (46. T. Nejedlý [-] ) , M. Chalupa [-] , R. Kryštof [-] (83. F. Komárek [-] ) , P. Matějek [-]