Marián Vahila
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.6 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Radkovice |
| 2024-2025 | SK Radkovice |
| 2024-2025 | 1. SK Rokytnice nad Rokytnou |
| 2016-2017 | SK Čáslavice |
| 2016-2017 | 1. SK Rokytnice nad Rokytnou |
| 2014-2015 | 1. SK Rokytnice nad Rokytnou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 596 (ø 74,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Čáslavice - Radkovice | 1:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Radkovice - Myslibořice | 10:2 (7:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 16:30 | Stařeč - Radkovice | 4:3 (2:1) | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 15:30 | Radkovice - N. Syrovice | 7:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Valeč - Radkovice | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Radkovice - Přibyslavice | 3:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Předín - Radkovice | 5:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Radkovice - Koněšín | 2:8 (1:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 3 | 146 (ø 48,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 24 | 2026 (ø 84,41) | 21 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 9 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 9 | 294 (ø 32,66) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 21 | 1394 (ø 66,38) | 17 (ø 0,80) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 22 | 1494 (ø 67,90) | 9 (ø 0,40) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 18 | 1550 (ø 86,11) | 8 (ø 0,44) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,16) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 8 | 648 (ø 81,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 13 | 1122 (ø 86,30) | 10 (ø 0,76) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 2 | 90 (ø 45,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 26 | 2223 (ø 85,50) | 17 (ø 0,65) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 21 | 1816 (ø 86,47) | 18 (ø 0,85) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 25 | 2157 (ø 86,28) | 34 (ø 1,36) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 11 (ø 0,44) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 24 | 2146 (ø 89,41) | 18 (ø 0,75) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 3 | 259 (ø 86,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




