Radek Šoukal

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2019-2020 1. SK Rokytnice nad Rokytnou
2014-2015 TJ Sokol Pyšel

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 16:00 Přibyslavice B - Rokytnice B 1:5 (1:3) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Rokytnice B - Chlístov 4:1 (1:0) 90 1 0 0 ano

Vysočina | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
336 (ø 48,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Dukovany - Rokytnice 2:1 (2:1) 4 86 0 0 0 ne
15.08. 16:30 Rokytnice - Želetava 3:1 (2:1) 11 79 0 0 0 ne
22.08. 16:30 Rozsochy - Rokytnice 1:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
05.09. 16:00 Rokytnice - Náměšť 4:2 (1:2) 13 77 0 0 0 ne
13.09. 16:00 Měřín - Rokytnice 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 15:30 Rokytnice - Herálec 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Vel. Bíteš B - Rokytnice 1:1 (1:1) 38 38 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 6 298 (ø 49,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 7 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. B 24 2120 (ø 88,33) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 8 412 (ø 51,50) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 22 1936 (ø 88,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 9 763 (ø 84,77) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 24 2135 (ø 88,95) 2 (ø 0,08) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 26 2333 (ø 89,73) 2 (ø 0,07) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 5 (ø 0,19) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,15)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A 16 1226 (ø 76,62) 9 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)