A. Mäsiar [-] - M. Florian [-] (76. J. Novák [-] ) , J. Sajdl [-] , V. Vladeka [-] , L. Kubíček [-] (46. M. Louda [-] ) , M. Kirschner [-] (76. L. Svorník [-] ) , M. Halász [-] , D. Mohamed [-] (67. J. Kříž [-] ) , T. Klaban [-] , V. Štěpánek [-] , D. Čeřovský [-]

F. Otradovský [-] - P. Ondráško [-] , M. Těžký [-] (72. M. Fidranský [-] ) , J. Mádle [-] , L. Brožek [-] , M. Skála [-] (88. J. Hrubý [-] ) , D. Gottwald [-] , R. Kovačík [-] , M. Pek [-] (60. L. Cvik [-] ) , L. Šimočko [-] (88. T. Hošek [-] ) , R. Kotyk [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kiezler Vlastislav - NÝVLT Roman, ŠILING Karel.

5. 11. 2019 09:48
Pavel Obermajer, trenér (domácí):
Soupeř působil jistějším dojmem a po zásluze odváží všechny body. Nám se nepovedlo navázat na dobrý výkon z Kobylic. Přes zimu tým musíme posílit staršími hráči

Gal Simon, trenér(hosté):Zaslouženě jsme šli do vedení po hlavičce Ondráška a dělovce Peka. Byli jsme jasně lepší a neproměnili několik šancí. Domácí nás potrestali a v závěru poločasu lacino vyrovnali. Druhá půle začala hororovou malou domů, vyloženou šanci zmařil gólman bernartického béčka Otradovský, který úspěšně zastoupil zraněného Volhejna. Když Skála přeloboval gólmana a dostali jsme se do vedení 3:2, už jsme domácí k ničemu nepustili a dovedli utkání do vítězného konce. Chválím všechny hráče za bojovný výkon.

Neustálé míchání sestavou hlavně v zadních řadách přinášejí problémy.Ze začátku utkání to vypadalo na hladkou výhru.Místo 0:5 po prvním poločase 2:2, opět po chybách v obraně.Na začátku druhého poločasu opět hrubka v podobě malé domů a mohlo být ještě hůře.Mladé vyjukané mužstvo Jičína nedokázalo trestat a doplatili na to.Chytnul se Ondraško a rohodl celý zápas.Závěr zápasu naše mladé hochy zastihl s chutí hrát a vyhrát, což se také podařilo.Opět chyběli někteří hráči ze základní sestavy a tak trenér musí vymýšlet kdo kde a jak.Snad se podaří mužstvo dát dohromady v zimní přestávce.O brankaři Baníku nemá cenu psát protože všichni vědí o co jde.Brankař musí podržet manšaft a ne ho potopit.Při domácích zápasech už padají i sázky na golmana,pro někoho úsměvné,pro další tragedie.Poděkovat by se mělo i divákům.Baník má nejvyšší návštěvnost,každý domácí zápas sledovalo více jak sto diváků.Takže nashledanou na jaře,děkujeme.
Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2019 16:57

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2019 10:12