Vojtěch Vladeka
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | AFK Probluz |
| 2023-2024 | TJ Sokol Roudnice |
| 2023-2024 | SK Jičín |
| 2021-2022 | TJ Sokol Roudnice |
| 2019-2020 | SK Jičín |
| 2018-2019 | Sokol Vítězná |
| 2017-2018 | TJ Tatran Hostinné |
| 2016-2017 | FK Jaroměř |
| 2015-2016 | Sokol Vítězná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Hořiněves - Probluz | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Probluz - Jeníkovice | 4:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Cerekvice - Probluz | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Probluz - Libřice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Lokomotiva B - Probluz | 1:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Dohalice B - Probluz | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Syrovátka - Probluz | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Probluz - Předměřice B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Lhota B - Probluz | 3:4 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Probluz - Dobřenice | 10:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 22 | 918 (ø 41,72) | 2 (ø 0,09) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 4 | 322 (ø 80,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 19 | 847 (ø 44,57) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 5 | 347 (ø 69,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 15 | 1258 (ø 83,86) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 3 | 257 (ø 85,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 13 | 613 (ø 47,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 16 | 745 (ø 46,56) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 11 | 757 (ø 68,81) | 6 (ø 0,54) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 23 | 1550 (ø 67,39) | 7 (ø 0,30) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 9 | 741 (ø 82,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 4 | 289 (ø 72,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 8 | 384 (ø 48,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 3 | 248 (ø 82,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 14 | 1139 (ø 81,35) | 3 (ø 0,21) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 25 | 2193 (ø 87,72) | 13 (ø 0,52) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 24 | 1642 (ø 68,41) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 8 | 662 (ø 82,75) | 7 (ø 0,87) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 18 | 652 (ø 36,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor | 8 | 529 (ø 66,12) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 6 | 130 (ø 21,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 11 | 916 (ø 83,27) | 6 (ø 0,54) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




