2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Moravské Budějovice vyplenily Bohdalov

32

Na půdě semifinalisty krajského poháru si vyšláply Moravské Budějovice.

Po půli nerozhodně

Domácí povzbuzeni povedeným pohárovým působením přivítali Moravské Budějovice. Domácím nevyšel vstup do utkání a už ve 12. minutě inkasovali, když se trefil hostující střelec Libor Stehlík - 0:1. Bohdalov se dočkal vyrovnání na konci prvního dějství, když se stoper Novotný obtočil kolem beka hostí a propálil Jelínka - 1:1. To už hráli domácí po vyloučení Šimka v oslabení. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Hostům vyšel i vstup do druhé půle, když je poslal po sedmi minutách do vedení Kamil Svoboda - 1:2. Rozhodující moment přinesla 65. minuta, kdy hostující útok hasil Křesťan, dostal druhou žlutou kartu a domácí hráli v devíti. Poté proměnil penaltu Stehlík a zvýšil vedení hostů - 1:3. Chvíli na to vykřesal jiskřičku naděje pro domácí Aleš Neuman - 2:3. Poté však domácím došly síly a hosté v závěru své vedení díky Kosmákovi a Horeckému na konečných 2:5.

Bohdalov čeká v dalším kole derby v Hamrech. Moravské Budějovice čeká domácí duel se Starčí.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Domácí v devíti srdnatě bojovali, ale v závěru jim došly síly. Porážka o tři branky je krutá.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , J. Večeřa [-] , A. Fabík [-] (85. D. Skála [-] ) - P. Neuman [-] , A. Neuman [-] , J. Šimek [-] , M. Krčál [-] (62. V. Pokorný [-] ) - D. Křesťan [-] , V. Koukal [-] -