Aleš Neuman

2026-2027

Sokol Bohdalov

PoziceZáložník
Průměrná známka7.7

Kariéra

2014-2015 Sokol Bohdalov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
980 (ø 89,09) 1 (ø 0,09) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Bohdalov - Křižanov 0:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
16.08. 16:30 Vladislav - Bohdalov 6:1 (2:0) 90 0 1 0 ano
23.08. 16:30 Bohdalov - D. Rožínka 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Hrotovice - Bohdalov 5:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 16:00 Rudíkov - Bohdalov 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Bohdalov - Kouty 4:0 (1:0) 85 85 0 0 0 ano
20.09. 10:30 Jamné - Bohdalov 2:4 (1:1) 85 85 1 0 0 ano
27.09. 15:30 Bohdalov - Bobrová 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Lipník - Bohdalov 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Bohdalov - Budišov-Nárameč 1:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
17.10. 14:30 Mor. Bud. - Bohdalov 2:2 (0:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 620 (ø 88,57) 1 (ø 0,14) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 23 2070 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 14 (ø 0,53) 11 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 23 2070 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 10 (ø 0,43) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 24 2102 (ø 87,58) 5 (ø 0,20) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 22 1968 (ø 89,45) 3 (ø 0,13) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,27)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 25 2224 (ø 88,96) 17 (ø 0,68) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 24 2087 (ø 86,95) 13 (ø 0,54) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33)