15.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Gól v posledních vteřinách přihrál body Tlumačovu

28

V rámci posledního podzimního kola KPM se utkaly celky Nýrska a Tlumačova. Domácím se poslední zápasy příliš nevydařily, zatímco hosté sbírají jeden bod za druhým a Okulu tak nečekalo vůbec nic lehkého..

Gól v prvním dějství nepadl

Utkání bylo již od samého úvodu vyrovnané, hráči si nedali vůbec nic zadarmo a k vidění byla řada tvrdých osobních střetů.

Okule se začal zápas komplikovat od 30. minuty. Vinou zranění musel ze hřiště kapitán a tvůrce hry Tomáš György. O dvě minuty později bylo s domácími borci ještě hůř. Odstoupit musel také pilíř obrany Brož.

I přes několik šancí na obou stranách se nikdo do listiny střelců nezapsal a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Šindelář vystřelil tři body

Druhý poločas nabídl podobný obraz hry, jako ten první.

V 86. minutě inkasoval druhou žlutou a následně červenou kartu tlumačovský Hamor a Nýrsku se tak naskytla možnost závěrečné přesilovky.

Ta však netrvala dlouhov v 91. minutě vyloučil sudí Picek, rovněž po druhé žluté, domácího Bastla a stav v poli se vyrovnal.

Když už to vypadalo, že vše směřuje k pokutovým kopům, dostal se míč k Radku Šindelářovi. Ten prostřelil Toula a odšpuntoval radost Tlumačova z dalších tři bodů.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Náš tým a jeho výkony na konci sezóny totálně vyhasly. Byli jsme bez energie, elánu, nasazení. Korunu tomu nasadila zranění tří klíčových hráčů. Teď se musíme zejména všichni doléčit a poradně se připravit na jaro.

M. Toul [-] - O. Kadlec [-] (52. D. Šnour [-] ) , M. Brož [-] (32. J. Pavlík [-] ) , J. Lužný [-] , M. Trumpeš [-] , M. Lucák [-] , I. Varga [-] , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] , M. Bastl [-] , T. György [-] (30. I. György [-] )