Tomáš Čadek

2026-2027

TJ Start Tlumačov

Číslo hráče15
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Start Tlumačov
2022-2023 TJ Tatran Chodov
2014-2015 TJ Start Tlumačov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
560 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 10:30 Tlumačov B - Koloveč B 4:6 (1:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:00 Tlumačov B - Mrákov B 5:4 (0:2) 56 56 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Tlumačov B - Holýšov B 0:1 (0:1) 78 78 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Staňkov - Tlumačov B 15:0 (9:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Tlumačov B - Meclov 4:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Tlumačov B - Klenčí 2:2 (0:0) 90 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Osvračín - Tlumačov B 9:1 (5:0) 66 66 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 5 404 (ø 80,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 21 1855 (ø 88,33) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,14) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 17 1305 (ø 76,76) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 19 1624 (ø 85,47) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,31) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 8 649 (ø 81,12) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 335 (ø 41,87) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 20 1788 (ø 89,40) 2 (ø 0,10) 7 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 1 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 10 815 (ø 81,50) 4 (ø 0,40) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 5 139 (ø 27,80) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 12 1036 (ø 86,33) 3 (ø 0,25) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 23 763 (ø 33,17) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 14 1062 (ø 75,85) 6 (ø 0,42) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 15 384 (ø 25,60) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 26 2114 (ø 81,30) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 7 145 (ø 20,71) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 11 715 (ø 65,00) 2 (ø 0,18) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 23 884 (ø 38,43) 3 (ø 0,13) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 12 809 (ø 67,41) 11 (ø 0,91) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 1 60 (ø 60,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)