Martin Wolf

2026-2027

TJ Sokol Újezd

Číslo hráče7
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 FK Holýšov
2023-2024 TJ Sokol Újezd
2014-2015 TJ Start Tlumačov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1043 (ø 86,91) 9 (ø 0,75) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Zbůch - Újezd 1:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
22.08. 17:30 Újezd - Tlučná 3:1 (1:1) 88 88 2 0 0 ano
29.08. 17:00 Kdyně - Újezd 1:3 (1:0) 94 94 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Újezd - Třemešné 5:1 (2:0) 73 73 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Újezd - Touškov 2:0 (2:0) 90 1 1 0 ano
27.09. 16:30 Mrákov - Újezd 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Újezd - Vejprnice B 2:1 (1:1) 80 80 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Újezd - Dl. Újezd 2:3 (0:3) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Bor - Újezd 1:2 (1:1) 78 78 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Újezd - Sulkov 4:3 (2:0) 90 2 0 0 ano
31.10. 10:15 Líně - Újezd 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
07.11. 14:00 Újezd - Postřekov 4:3 (1:0) 90 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 5 435 (ø 87,00) 4 (ø 0,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2202 (ø 88,08) 8 (ø 0,32) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 25 2180 (ø 87,20) 29 (ø 1,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 24 2050 (ø 85,41) 28 (ø 1,16) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 20 1501 (ø 75,05) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2393 (ø 82,51) 10 (ø 0,34) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 8 679 (ø 84,87) 6 (ø 0,75) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 14 1174 (ø 83,85) 4 (ø 0,28) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2230 (ø 79,64) 9 (ø 0,32) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 2216 (ø 76,41) 28 (ø 0,96) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)
Plzeňský | Pohár 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 25 1902 (ø 76,08) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2155 (ø 82,88) 16 (ø 0,61) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,23)
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)