9.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Zruč si poradila s Holýšovem

43. K. Kazda , 85. A. Král , 87. O. Mašek
30

Před tímto zápasem měla Zruč na Holýšov k dobru dva body. Přihlédneme li rovněž k tomu, že Zruč je doma velice nepříjemným protivníkem, dali se domácí považovat za papírového favorita..

Zruč poslal do vedení Kazda

Domácí se od úvodního hvizdu chopili iniciativy a drželi balón na svých kopačkách.

To přineslo ovoce v podobě pokutového kopu, který Zruči přiznal sudí Hájek. Střelec Róth však selhal a tak to stále bylo 0:0.

Když už to vypadalo, že první dějství skončí bez branek, prosadil se domácí Kazda.

Holýšov tak šel do druhé půle s jednogólovým mankem.

Domácí si výhru před koncem pojistili

Hosté tahali i nadále za kratší konec, nebezpečí přinášely pouze rohové kopy a standartní situace, obrana Zruče společně s gólmanem Zachem však odolávala.

V 85. minutě se skóre měnilo podruhé. Rozhodčí Hájek odpískal proti Holýšovu již druhý pokutový kop. K tomu se tentokrát postavil Adam Král a prostřelil Janču.

Definitivní tečku za utkáním dal o dvě minuty později Mašek, který zakončil rychlý brejk a konečný stav zápasu tak byl 3:0 pro domácí Zruč.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: První poločas byl od nás takový ospalý, měli jsme nějaké šance, ale první se ujala až chvíli před poločasem. Druhá půle pokračovala v bojovném duchu, ale více ze hry jsme měli my, soupeř zahrozil pouze z rohů. Stále to ale bylo jen o jednu branku. Naštěstí se nám v závěrečných minutách povedlo přidat další dva góly a zaslouženě jsme tak zvítězili.