Radek Kraus
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 8.2 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Holýšov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1191 (ø 79,40) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 18:00 | Holýšov - Chotěšov | 2:1 (1:1) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.08. 10:15 | Chlumčany - Holýšov | 1:2 (1:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 18:00 | Holýšov - Koloveč | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Kaznějov - Holýšov | 6:2 (3:2) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Holýšov - Radnice | 0:2 (0:0) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.09. 17:30 | Nýrsko - Holýšov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:00 | Holýšov - Lhota | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 10:30 | Holýšov - Luby | 3:1 (1:1) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Rapid - Holýšov | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 10:30 | Holýšov - Nepomuk | 2:2 (1:1) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:15 | Vejprnice - Holýšov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Holýšov - Měcholupy | 1:2 (0:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | H. Bříza - Holýšov | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Holýšov - Mýto | 0:2 (0:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.11. 13:30 | Horš. Týn - Holýšov | 2:2 (1:1) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.03. 15:00 | Holýšov B - Meclov B | 1:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Koloveč B - Holýšov B | 5:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Holýšov B - Tlumačov B | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Česká Kubice - Holýšov B | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Holýšov B - Kvíčovice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Holýšov B - Staňkov | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Mrákov B - Holýšov B | 0:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Holýšov B - Blížejov | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 15 | 1191 (ø 79,40) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2381 (ø 79,36) | 3 (ø 0,10) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2561 (ø 85,36) | 6 (ø 0,20) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 334 (ø 83,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2541 (ø 84,70) | 2 (ø 0,06) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2605 (ø 86,83) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 64 (ø 64,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 16 | 1411 (ø 88,18) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 30 | 2680 (ø 89,33) | 7 (ø 0,23) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2313 (ø 82,60) | 3 (ø 0,10) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 6 | 515 (ø 85,83) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 1105 (ø 39,46) | 4 (ø 0,14) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 1163 (ø 89,46) | 12 (ø 0,92) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 1686 (ø 62,44) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 67 (ø 16,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




