7.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

O vítězi mezi Vejprnicemi a Lhotou rozhodly až pokutové kopy

36. V. Puhlovský - 43. D. Král (vl.)
29

V duelu mezi domácí Slavií a Lhotou byli vzhledem k tabulkovému postavení favoritem hosté, kteří se mohli před utkáním chlubit pouhými dvěmi inkasovanými brankami, což bylo nejméně z celé soutěže. Vejrpnice naopak trápí střelecká potence a tak se nepředpokládaly žádné gólové hody..

Po jedné brance na každé straně

Od úvodu byl zápas hodně vyrovnaný, plný osobních soubojů a rovněž také komentářů vůči trojici arbitrů.

Do vedení šla po sporné situaci, která zaváněla ofsajdovým postavením. Prosadil se Puhlovský.

Ve 43. minutě se Lhota dočkala za svou aktivitu vyrovnání vinou vlastní branky Krále.

První dějství tak skončilo smírně 1:1.

Přehlídka neproměněných penalt

Ve druhém poločasu mohli jít do vedení hosté, kteří dostali možnost zahrání pokutového kopu. Exekutor Lhoty však selhal a skóre se neměnilo.

Lhota poté převzala iniciativu a vytvořila si několik gólovek. Obrana Slavie společně s gólmanem však statečně odolávala a stále to tak bylo 1:1.

V úplném závěru byla odpískána penalta ve prospěch Vejprnic a pokud by padla branka, znamenalo by to pravděpodobně vítězství domácích.

I střelec Slavie ale minul a po konci základní hrací doby tak svítilo na tabuli skóre 1:1.

Bod navíc pro hosty

Penaltovou loterii zvládla lépe Lhota a z utkání s Vejprnicemi bere dva body.

SK Slavia Vejprnice
Informace budou doplněny později..:

TJ Sokol Lhota
Petr Nykles, trenér hostí: Před tímto duelem jsme byli na vítězné vlně a tak jsme i ve Vejprnicích chtěli bodovat. Zápas byl ale z obou stran spíše bojovný, rozháraný a ne příliš pohledný. My jsme se věnovali spíše rozhodčímu, což dělat nemůžeme. Dostali jsme sporný gól, na který jsme dokázali ještě během první půle zareagovat. Ve druhém poločase jsme mohli jít do vedení, jenže jsme nabídnutou penaltu nevyužili. V závěru zápasu kopali pokutový kop také domácí, naštěstí rovněž neproměnili a následné penalty jsme již zvládli.

J. Vavrík [-] - J. Bernard [-] , V. Puhlovský [-] , T. Kotva [-] (85. L. Rauch [-] ) , F. Krejčí [-] , L. Kramer [-] , M. Gesl [-] , M. Potoček [-] , L. Rada [-] , J. Bayer [-] (32. D. Král [-] ) , F. Heindl [-]

L. Böhm [-] - J. Šroubek [-] , J. Kohout [-] , V. Suda [-] , T. Štverák [-] (90. V. Sulek [-] ) - O. Kotrnoch [-] (72. J. Horník [-] ) , P. Kalabza [-] , P. Suda [-] , M. Křížek [-] - M. Matas [-] , D. Křížek [-]

ŽK: 14. M. Gesl , 42. V. Puhlovský , 65. L. Rada - 38. P. Kalabza , 60. J. Kohout , 71. D. Křížek , 82. L. Böhm .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: FILLINGER Miloš - ŠIMEK František, SCHVEINERT Radek.