FILLINGER Miloš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotíkov - Mýto 3:2 (0:1) 10.03. 18:30 -
Kaznějov - Nýrsko 3:3 (2:2) 11.11. 10:30 -
Rapid - Košutka 7:0 (3:0) 14.10. 16:00 -
Zruč - Kaznějov 1:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Slovan Plzeň - Bolevec 1:3 (1:0) 28.09. 10:30 -
Mochtín - Losiná 7:3 (2:1) 16.09. 10:15 -
Malesice - Chlumčany 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Nepomuk - Košutka 3:1 (1:0) 19.08. 18:00 -
Kaznějov - Petřín B 1:3 (1:1) 12.08. 14:00 -
Bolešiny - Břasy 8:3 (0:1) 18.06. 18:00 -
Chotíkov - Vejprnice 5:0 (3:0) 09.06. 18:00 -
Staňkov - Holýšov 1:1 (0:0) 04.06. 16:00 -
Dýšina - Chrást 3:3 (0:1) 03.06. 14:00 -
Nepomuk - Petřín B 2:5 (1:1) 27.05. 18:00 -
Křimice - Chlumčany 2:3 (1:1) 20.05. 18:00 -
Žákava - Sušice 3:0 (1:0) 13.05. 18:00 -
Stříbro - Mýto 0:3 (0:1) 29.04. 17:00 -
Horní Bříza B - Kralovice B 1:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Tachov - Nýrsko 3:1 (2:1) 08.04. 10:15 -
Vejprnice B - Krchleby 1:1 (0:0) 02.04. 16:30 -
Mochtín - Sušice 1:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Stříbro - Tachov 2:6 (1:5) 11.03. 14:00 -
Černice - Rapid 3:1 (0:0) 05.03. 17:00 -
Zruč - Tachov 0:0 (0:0) 12.11. 13:30 -
Nepomuk - Vejprnice 1:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Mýto - Nýrsko 0:4 (0:0) 30.10. 14:30 -
Trnová - Dolní Bělá 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Koloveč - Postřekov 4:1 (3:1) 23.10. 15:30 -
Lhota - Nepomuk 3:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Nýřany B - Blatnice 1:7 (0:2) 02.10. 15:00 -
Plasy - Slovan Plzeň 2:2 (2:1) 25.09. 16:30 -
Klatovy B - Štěnovice 6:1 (2:0) 18.09. 16:00 -
Tlumačov - Lhota 4:0 (2:0) 06.08. 18:00 -
Horní Bříza - Tlumačov 2:3p. (1:1) 11.06. 18:00 -
Plzeň-Litice - Rapid B 1:5 (0:1) 03.06. 18:30 -
Bělá - Kaznějov 0:1p. (0:0) 28.05. 14:00 -
Domažlice B - Horní Bříza 1:2p. (1:1) 15.05. 15:30 -
Všeruby - Chrást 0:10 (0:5) 14.05. 17:30 -
Bolevec - Nýrsko 1:2 (0:0) 30.04. 17:00 -
Nýřany - Křelovice 3:2 (1:1) 16.04. 17:00 -
Vejprnice - Horní Bříza 2:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Plasy B - Hunčice 0:2 (0:2) 10.04. 16:30 -
Dolní Bělá B - Hvozd 4:3 (0:0) 27.03. 15:00 -
Vejprnice - Staňkov 5:0 (1:0) 19.03. 15:30 -
Robstav B - Pačejov 0:1p. (0:0) 10.10. 10:15 -
Lhota - Radnice 0:2 (0:2) 02.10. 16:00 -
Žihle - Bělá zrušen -
Luby - Mochtín 0:6 (0:1) 19.09. 16:00 -
Zruč - Tlumačov 7:1 (2:1) 11.09. 17:00 -
Staňkov - Černice 1:5 (0:2) 29.08. 16:00