11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Dražejov neuspěl na hřišti nováčka z Hoštic, kterému se zatím velmi daří

25

Hoštice dokázaly porazit Dražejov a zůstávají na pěkném třetím místě. Dražejov naopak zůstává třetí od konce.

Pavel Málek se prosadil už ve třetí minutě

Vstup vyšel lépe domácím, když se už ve třetí minutě ujali vedení po střele Pavla Málka. Potom na koni byli hosté, ale postupně jim docházely síly a zápas byl čím dál více vyrovnanější. Domácí pak mohli skóre navýšit, ale Šefčík samostatný průnik nevyužil. Ve 44. minutě vyrovnal tečovanou střelou z dálky Michal Bračok.

O třech bodech rozhodl Václav Dohonyi

Po obrátce domácí lehce přeskupili řady, což vedlo k větší aktivitě. Ale i hosté si vypracovali nějaké šance, jenže bez gólového efektu. V 68. minutě si na centr naskočil Václav Dohonyi a hlavou mířil přesně mezi tři tyče. Dražejov vyrovnat už nedokázal, a tak si Hoštice i dále drží domácí neporazitelnost.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Petr Janoch, asistent trenéra: Po jasném vítězství v minulém kole, kdy jsme byli označeni za slabý okresní přebor jsme si i přes oslabení o klíčového hráče připsali další vítězství a udrželi třetí místo v tabulce. Vstup do utkání se nám povedl a hned ve třetí minutě se trefil Málek. Vedoucí branka naše mužstvo ukolébala a iniciativu převzali hosté. Přesto jsme mohli vedení navýšit, ale samostatný nájezd Šefčíka zůstal bez využití. Hosté těsně před přestávkou vyrovnali tečovanou střelou, na kterou neměl náš brankář nárok. O přestávce jsme přehodili složení zálohy, což vedlo k naší větší aktivitě, která vyústila v sérii standardních situací před brankou hostí. Z jedné z nich nám hlavou vrátil vedení Dohonyi. Hosté se na odpověď již nezmohli, a tak jsme udrželi domácí neporazitelnost i v pátém utkání.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Poměrně vyrovnané utkání, kde nám bohužel ke konci docházely síly a inkasovali jsme rozdílovou branku. První gól jsme dostali velice brzy, když jsem podcenil centr a můj hráč dával na 1:0. Na 1:1 srovnával střelou z dálky Bračok ještě před poločasem. Nevyužití šancí nás opět stálo body a domácí 20 minut před koncem po centru zvýšili na 2:1. Stav se již nezměnil. Na hráče týmu bych nominoval Hulače, který se po zranění opět zapojil a byl oživením naší ofenzivy.

D. Petržilka [-] - J. Strnad [-] , J. Šíp [-] , P. Málek [-] , D. Hládeček [-] , M. Kokrda [-] - P. Lemberger [-] (81. K. Kohout [-] ) , V. Dohonyi [-] - D. Šefčík [-] , M. Červený [-] , T. Vlk [-] (88. J. Podloucký [-] )