10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Hoštice ukázaly Bělčicím lekci z produktivity

24. J. Houda - 10. M. Hrkel (vl.) , 34. D. Šefčík (p.) , 51. P. Rejšek , 65. M. Červený
26

Bělčice doma neproměnily spoustu šancí, kdežto soupeř dokázal potrestat každou chybu domácích a odvezl si všechny body.

Hrkel si nešťastně srazil míč do vlastní branky

Úvod zápasu patřil domácím, kteří na svého soupeře agresivně vlétli a zatlačili ho na jejich polovinu hřiště. Hosté využili prvního rychlého brejku a střílený centr si nešťastně srazil za záda bezmocného Kočovského Martin Hrkel. Nečekaně na 0:2 mohl dát Rejšek, ale svoji šanci spálil. A tak si slovo opět vzali domácí, Martin Ráž vysunul Jakuba Houdy, který vyrovnal 1:1. Ve 34. minutě dal zpět vedení na hostující stranu Šefčík, když proměnil penaltu.

Ve druhém dějství padly dvě červené

Po obrátce se domácí snažili zápas otočit a měli spoustu šancí, které většinou hasil až brankář Gotvald. Vedení však paradoxně zvýšili hosté, když v 51. minutě Rejšek krásným lobem přehodil domácího brankáře Kočovského. Po hodině hry se ještě z dorážky prosadil Michal Čevený – 1:4. V 75. minutě byl vyloučen hostující Rejšek za kritiku HR, čemuž předcházel faul na jeho osobu. V 88. minutě pak šel pod sprchy i domácí Mach za úmyslné sražení Šefčíka.

Bělčice tak doplatily na spoustu neproměněných šancí, čehož se budou chtít vyvarovat v příštím zápase proti Vacovu. Hoštice hrají doma proti Dražejovu.

TJ Sokol Bělčice
Sokol Bělčice: Řada neproměněných šancí nás doma stála body. Soupeř navíc potrestal každou naši chybu v defenzívě gólem a odvezl si vysoké vítězství.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Petr Janoch, asistent trenéra: V úvodu utkání jsme přečkali očekávaný nápor soupeře a z rychlého protiútoku se i ujali vedení, když si domácí hráč srazil střílený centr do vlastní branky. Vedení mohl navýšit Rejšek, ale svoji příležitost neproměnil. Z následné rychlé akce domácí vyrovnali a dále si udržovali územní převahu. Naši hráči nejen pozorně bránili, ale využívali všechny příležitosti k ohrožení brány soupeře. Po jedné z nich a následném faulu nám vrátil vedení z penalty Šefčík. Po změně stran se domácí mužstvo snažilo vývoj utkání otočit, ale naráželi na našeho výborného brankáře Gotvalda. Nám se podařilo vedení navýšit nejdříve krásným lobem Rejška přes vyběhnutého brankáře a následně i čtvrtým gólem po dorážce Červeného. V 75. minutě byl v pokutovém území faulován Rejšek, ale místo dalšího jasného pokutového kopu přišlo jeho vyloučení za kritiku rozhodčího. Síly se vyrovnaly krátce před koncem, kdy byl i domácím vyloučen obránce za úmyslné sražení Šefčíka.

M. Kočovský [-] - P. Průcha [-] (54. L. Mach [-] ) , K. Hanzlík [-] , M. Ráž [-] , J. Jelínek [-] , A. Ježek [-] , M. Hrkel [-] (74. P. Hevera [-] ) , J. Cibulka [-] , V. Mach [-] (46. L. Mach [-] ) , K. Zeman [-] , J. Houda [-]

D. Gotvald [-] - K. Kohout [-] (46. D. Hládeček [-] ) , P. Málek [-] (84. J. Podloucký [-] ) , J. Strnad [-] , M. Kokrda [-] - R. Lacko [-] (68. J. Šíp [-] ) , P. Lemberger [-] , P. Rejšek [-] , V. Dohonyi [-] - D. Šefčík [-] , M. Červený [-]

ŽK: 34. J. Cibulka , 82. M. Ráž - 55. P. Rejšek , 64. R. Lacko , 80. V. Dohonyi , 82. P. Lemberger , 84. M. Kokrda , 87. D. Šefčík . ČK: 88. L. Mach - 75. P. Rejšek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Mráz Marek - PETRIČÁK Daniel, HORNÁT Josef.