1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Souboj rezerv pro domácí tým

28

Poslední kolo svedlo k měření sil jediné dvě rezervy v soutěži. Před zápasem na tom byla lépe hostujicí rezerva Malše Roudné, která se drží v popředí tabulky. Naopak domácí rezerva se třinácti body patří do dolní poloviny tabulky.

První poločas pro hosty

Zápas běhavých týmu začal ve vysokém tempu, ale v úvodu se divácí žádné branky nedočkaly. První branka přišla až po 24.minutách hry a trefil se zkušený Rudolf Otepka 0:1. Domácí tým odpověděl za devět minut a byl to Jakub Kostohryz, který započal tak své představení 1:1. Ladislav Nekvinda ještě do poločasu vrátil hostům vedení 1:2.

Jakub Kostohryz rozhodl o výhře domácích

Na začátku druhého poločasu vyrovnal mladíček Petr Kvasník 2:2. Hostující tým si, ale vzal vedení opět zpět a byl to znovu Ladislav Nekvinda, který poslal svůj tým do vedení 2:3. Jenže Jakub Kostohryz našel znovu odpověď a vyrovnal na 3:3. Blížil se konec zápasu a s ním i rozuzlení. Jakub Kostohryz se dostal do další šance a vystřelil svému týmu tři minuty před koncem zápasu důležité tři body 4:3. Rezreva Trhových Svinů má tak po podzimu slušných 16 bodů a pět bodů náskok před sestupovou pozicí. Malše Roudné B má o čtyři body více a je na čtvrtém místě o skore před týmem Loučovic.