Netolice si v posledním kole podzimu zastřílely

79. Š. Štifter - 7. D. Janda , 11. J. Varyš , 14. J. Varyš , 28. J. Varyš , 35. P. Fux , 59. J. Varyš , 83. P. Volf
31

Lídr z Netolic zajížděl poslední kolo do Dolního Dvořiště. Kde v posledním kole jarní části prohrál. Dolní Dvořiště však po dobrém začátku zažívá mizernou formu a nevyhrálo poslední tři zápasy v řadě.

Po prvním poločase bylo hotovo

Netolcie se do domácího týmu pustily bez slitování a hned v úvodu se prosadil David Janda 0:1. O čtyři minuty později se prosadil i nejlepší střelec soutěže Jakub Varyš 0:2. Ten přidal po třech minutách další branku 0:3 a hattrick zakončil v 28. minutě 0:4. Do konce polčoasu se ještě trefil Pavel Fux 0:5. A bylo vp odstatě hotovo. Zápas se už jen dohrával.

Druhý poločas se v klidu dohrál

Druhý poločas přidal už svou čtvrtou branku v zápase Jakub Varyš 0:6. Čestnou branku domácích vstřelil Šimon Štifter 1:6. Poslední slovo měl hostující Petr Volf, který završil výsledek na 1:7. Netolice mají po podzimu 34 bodů a náskok před druhým Větřním a třetím Sedlecem 12 bodů. Cokoliv na jaře, než první místo Netolic by bylo velikým překvapením. Dolní Dvořiště po dobrém začátku soutěže prohrálo poslední čtyři zápasy a má 16 bodů, což je pro tým Štefana Bršťáka určitě zklamáním.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Bohužel nás poslední zápasy podzimu nezastihly ve formě a po čtvrté za sebou jsme prohráli. Bohužel z velké části to je treninkama. Pomalu už měsíc jsme pořádně netrénovali a hodně se to podepsalo na výkonech. Brzo tma,hřiště bez světel a trénovat kolem 4 hodiny je prakticky nemožné. Snad nás takto postihl poslední podzim a v příštích letech se budeme těšit z nového osvětlení. Netolice byli ve všem lepší. Zaslouženě vyhráli. Teď nás čeká zimní pauza. Všichni si odpočineme a věřím,že už teď se kluci těší na zimní dril :-) :-) :-).

1. FC Netolice
Radek Varyš (trenér): Na poslední podzimní zápas jsme se dobře připravili, vlétli na soupeře a už po čtvrthodině bylo rozhodnuto, když se dvakrát trefil Jakub Varyš a jednou nejlepší hráč zápasu David Janda, kterého bylo plné hřiště. Kontrolovali jsme hru, byli jsme všude o krok dřív než soupeř. Do poločasu se ještě trefili Jakub Varyš a Pavel Fux a vedli jsme 5:0. Druhý poločas jsme prostřídali, domácí se zlepšili, dostávali se více k míči, bojovali, ale my jsme dále měli zápas pod kontrolou. Dnes se nám utkání povedlo po všech stránkách. Celkově můžeme být po podzimu velmi spokojeni, obdrželi jsme 13 branek, což svědčí o dobré práci obrany a brankáře. Naopak jsme dokázali vstřelit 48 gólů, což není vůbec špatné. Myslím, že kráčíme správným směrem.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Vejčík Vít - HOLUB Jaroslav, KEMÉNY Zdeněk.