12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Přestřelka v Dolní Dvořišti dopadla lépe pro hosty

52. E. Marek , 60. J. Kubík , 75. T. Zeman - 6. R. Kofroň , 48. R. Kofroň , 51. F. Filištein (p.) , 78. F. Pokorný
25

Dolní Dvořiště prožívá dobrou sezonu a neopakuje podzim z minulé sezony. Naopak Boršovu se vůbec nedaří a jistě se těší na zimní přestávku. V zápase těchto dvou týmů byla k vidění přestřelka, která nabídla sedm branek.

Richard Kofroň vstřelil jedinou branku v prvním poločase

První poločas nijak nenaznačoval, že by bylo k vidění nějak moc branek. Úvod se vydařil hostím a Richard Kofroň vstřelil vedoucí branku svého týmu 0:1. Do konce poločasu se i přes snahu obou týmů už poměr branek neměnil a tak lepší výchozí pozici do druhého poločasu měl hostující Boršov nad Vltavou.

Šest branek nabídl druhý poločas

I nástup do druhého poločasu měl hostující Boršov nad Vltavou. A byl to znovu Richard Kofroň, který zvýšil na 0:2. Domácí tým ani druhá branka neprobrala a o tři minuty později se na něj řítila další pohroma. Boršov měl výhodu penalty a tu proměnil obránce František Filištein 0:3. Domácí tým nesložil zbraně a hned za minutu snížil Erik Marek 1:3. Domácí tým branka nakopla a Jakub Kubík snížil na rozdíl jediné branky 2:3. Domácí tým se hnal za vyrovnáním a ze svého tlaku vytěžil vyrovnávající branku. Střelcem byl Tadeáš Zeman 3:3. Obrat se, ale nekonal. O tři minuty později zmrazil domácí fanoušky Filip Pokorný, který dostal Boršov znovu do vedení 3:4. Domácím se už nepodařilo najít sílu na vyrovnání a Boršov tak veze důležité body. Za týden přivítá doma Trhové Sviny B. Dolní Dvořiště jede do Roudného.