12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

13. M. Fiala , 51. M. Fiala , 61. M. Filip , 83. V. Samec - 1. J. Fencl , 37. M. Kadlec , 41. F. Benhák , 70. J. Čermák
17

V téměř kompletní sestavě odehráli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice zápas dvanáctého kola I. B třídy. Na hřišti TJ Lokomotiva České Velenice sahal Slavoj po dlouhé době po vítězství, ale nakonec bral bod za remízu 4:4.

Hosté v závěru poločasu odskočili

Ledenice nastoupily do zápasu aktivně. Hned v první minutě se po vysunutí prosadil Jan Fencl, který si na zápas přivezl pouze jednu kopačku a musel tak hrát s vypůjčenou obuví, 0:1. Domácí tým vyrovnal po velkém nedůrazu soupeře. Ve středu pole propadl Patrik Svoboda a nikdo ze spoluhráčů ho nedokázal nahradit. Volného prostoru následně využil Milan Fiala, 1:1. Před koncem prvního poločasu si hosté vzali vedení zpět, když se prosadili v krátkém sledu Miroslav Kadlec a František Benhák, 1:3.

Po změně stran ale hosté absolutně odpadli fyzicky. Domácí tým byl na míči a tvořil hru. Výsledkem bylo vyrovnání po brankách Milana Fialy a Michala Filipa, 3:3. Hosty z ojedinělé šance ve druhé půli poslal znovu do vedení v 70. minutě Jakub Čermák, 3:4. Jenže ani to Ledenicím nestačilo, aby podruhé v sezoně vyhrály. Sedm minut před koncem zápasu vyrovnal Václav Samec, 4:4.

Napsal Michal Heřman - Ledenice

Redakčně upraveno.

TJ Slavoj Ledenice
Stanislav Jindra - trenér: Pokud v zimě zůstanu u týmu, nebudou mě mít hráči rádi. Tým čeká dril, protože to jak odpadl fyzicky jsem ještě neviděl. Hlavním úkolem zimy bude nabrání kondice a celkově fyzická připravenost. Zápas se pro nás vyvíjel dobře. Po vyrovnání na 1:1 jsme opět dokázali odskočit a vypadalo nadějně. Bohužel ve druhém poločase existovalo na hřišti jenom jedno mužstvo, a to domácí. Úplně jsme přestali hrát a věnovali se spíše řečem s rozhodčím než hře. Byť jsme po delší době neprohráli a získali bod, tak nejsem vůbec spokojený. Nechápu, co hráči ve druhém poločase předvedli. Přísnější měřítko snesou jenom Pepa Svoboda, který chytal dobře celý zápas, Fanda Benhák a Adam Stránský. Doufám, že ve zbývajících podzimních kolech ještě nějaké body uhrajeme.