Jan Fencl
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.1 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Slavoj Ledenice |
| 2014-2015 | TJ Lokomotiva ČB |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 494 (ø 82,33) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 15:00 | Ledenice - Chotoviny | 1:2 (0:2) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Ledenice - Borek | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Bystřice - Ledenice | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Ledenice - K.Řečice | 3:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Třeboň B - Ledenice | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Ledenice - Planá n.Luž. | 4:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 224 (ø 74,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 17 | 1289 (ø 75,82) | 13 (ø 0,76) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1389 (ø 77,16) | 7 (ø 0,38) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1921 (ø 83,52) | 11 (ø 0,47) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,17) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1806 (ø 82,09) | 11 (ø 0,50) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,36) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 6 | 509 (ø 84,83) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1170 (ø 90,00) | 7 (ø 0,53) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2250 (ø 90,00) | 8 (ø 0,32) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 12 (ø 0,52) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 11 (ø 0,84) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1801 (ø 85,76) | 9 (ø 0,42) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 12 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 2004 (ø 87,13) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,17) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 12 | 888 (ø 74,00) | 11 (ø 0,91) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,50) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |




