1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Sedlice přestřelku s Dražejovem zvládla lépe

29

Zajímavý zápas, kde se skóre přelévalo nakonec v závěru rozhodli domácí.

Hulač se trefil už ve třetí minutě

Zápas začal divoce a hned ve třetí minutě se uháněl vpřed Křivanec a byl sražen posledním hráčem domácích, celá hostující lavička se dožadovala červené karty, avšak rozhodčí nařídil pouze přímý kop, ze kterého se nakonec prosadil Tomáš Hulač – 0:1. Domácí postupem času ukázali svou fotbalovost a dvěma góly Petráše a Dumského utkání otočili 2:1. Těsně do poločasu se po pěkné akci prosadil Václav Křivanec – 2:2.

Domácí zápas deset minut před koncem otočili

Po obrátce se brzy opět prosadil Křivanec, když si zpracoval míč a podél brankáře 2:3. Hosté dlouho odolávali a několikrát je podržel Drnek, až v 80. minutě vyrovnal Petráš a za čtyři minuty rozhodl o třech bodech pro domácí Prokop Vaněk 4:3.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Poslední zápas jsme opět nedotáhli do vítězného konce. Skóre se třikrát otáčelo. Již ve čtvrté minutě měli jít domácí určitě do desíti! Samotného Křivance smetl při samostatném úniku některý z posledních obránců. Z odraženého přímáku skóroval opět Hulač. Domácí dokázali otočit a my srovnávali po pěkné akci Křivancem ještě do poločasu. Po obrátce opět Křivanec unikl a uklízel k tyči na 3:2 pro nás. Bohužel domácí za pomoci dalších živlů dokázali otočit. Otáčené rohy a fauly nás dostávaly postupně pod tlak a nám byly upřeny možná 2 penalty. V obou poločasech nás také podržel i přes to dobře chytající Drnek. Poslední dva zápasy jsme mohli určitě bodovat, ale bohužel nedokážeme odehrát v dobrém tempu celý zápas, a tak končíme podzim s deseti body.