12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Dříteň prohrála v Loučovicích

38. M. Šíma , 82. V. Dudla - 30. M. Pojer
28

Domácímu týmu se letos daří a potvrdil to i v dalším zápase. Díky výhře nad týmem Dřítně se vyhoupl na druhé místo tabulky.

Hostující tým vedl, ale Mikuláš Šíma vyrovnal

Domácí tým začal aktivně a vytvořil si od začátku zápasu herní převahu. Netrvalo dlouho a začaly přicházet první šance. Ty, ale domíc tým neproměnil a přišel trest. Standartní situace hostí a z následného závaru prostřelil domácího brankáře kapitán hostí Miloš Pojer 0:1. Domácí tým, ale brzo vyrovnal. Střelu Tomana hostující brankář vyrazil a Mikuláš Toman se z dorážky nemýlil.  1:1.

Václav Dudla z penalty rozhodl

Druhý poločasp okračoval domácí tým v dobrém výkonu, ale žádnou šanci neproměnil. Prolomení střelecké smůly přišlo pár minut před koncem. Toman byl stažen ve vápně a pískala se penalta. K té se postavil Václav Dudla a poslal domácí do vedení 2:1. Domácí tým mohl přidat pojistku, ale žádnou šanci už neproměnil. Díky výhře se Loučovice dostaly na druhé místo a za týden jednou do Chvalšin. Dříteň přivítá doma poslední Frymburk.

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán): Před začátkem utkání jsme minutou ticha vzpomněli na zesnulého dlouholetého hráče a loučovického rodáka Zdeňka Matušince. Tomu jsme i chtěli věnovat vítězství. Od začátku jsme za ním šli a soupeři jsme v podstatě míč nepůjčili a dominovali. Bohužel bez gólového efektu. Hosté se z ničeho po standartce ujali vedení, když se po několika odrazech přede mnou zjevil kapitán Pojer a se štěstím mě prostřelil. Nedlouho na to jsme prolomili střeleckou smůlu a Šíma doklepl vyraženou ránu Tomana do sítě. Druhá půle vypadala stejně jako první, Dříteň se na naši polovinu dostávala jen velmi sporadicky a vinou naší nemohoucnosti v zakončení svítil na tabuli stále stav 1-1. To se změnilo deset minut před koncem, když po zbytečném stažení Tomana na rohu vápna pískl rozhodčí penaltu, kterou suverénně proměnil nejlepší hráč zápasu Dudla. Za tu chvíli do konce jsme ještě mohli několikrát Dříteň dorazit dalším gólem, ale jako v celém zápase jsme trefili buď Lébla nebo bránu netrefili vůbec. Vítězství je zcela zasloužené, rozdíl skóre ale mohl být klidně o čtyři, pět gólů lepší. Vzadu zahrál spolehlivě mimo jiné Kuba Matulík, neúnavný Dudla rozjížděl většinu našich akcí a přes množství zahozených šancí vyčníval opět Toman. Jsem rád, že potrefená husa měla pravdu jen z části a Dříteň si domů nevezla nic.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Martin Hüttner suverénně jede na lexaurinu, nebo na jiným fetu. Hráli h...o stejně jako my. Dáš vítězný gól z vymyšlený penalty na Tomana a pan holohlavej na lajně tě nepustí přes půli, protože chlastá. Hlavnímu asi prodali za dobře v Loučkách parcelu, protože se tak tvářil. Takže 22 lidem zase zm...l víkend idiot ve žlutým. Těším se až přijedou k nám dostanou na prdel a toho blba ukecaného v bráně si půjčím a domácí dvanáctka za zákrok na Klimeše za žlutou! uvidíme jak to ustojí frajer, nejsi Lafata v..e.

M. Hüttner [-] - L. Ardó [-] , V. Matulík [-] (62. J. Havierník [-] ) , J. Matulík [-] , M. Šíma [-] , M. Koutský [-] , M. Somolík [-] , V. Dudla [-] , M. Toman [-] , L. Sojka [-] (62. T. Dostál [-] ) , J. Žák [-]