7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Chvalšiny vezou bod z Boršova nad Vltavou

22

Chvalšiny si připsaly tři body a navázat na dobrý výkon chtěly a na hřišti Boršova nad Vltavou. Odtud se body moc nevozí, ale nováček z Chvalšin se soupeře nezalekl a jeden bod vybojoval.

Jakub Lísal poslal domácí do vedení, ale za pár minut srovnal Volodymyr Dymitskyi

Chvalšiny zaskočily domácí aktivní hrou a domác tým se spoléhal především na brejky. A byl to domácí tým, který šel do vedení, když se trefil Jakub Lísal 1:0. Jenže vedení domácím dlouho nevydrželo a po čtyřech minutách srovnal Volodymyr Dymitskyi 1:1. Do konce poločasu už další branka nepadla a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Branka už nepadla

Druhý polčoas nabídl stejný obraz. Chvalšiny se nařily hrát aktivně, domácí tým spíše na brejky. Blízko ke třem bodům měl tým Chvalšin, ale dvakrát jejich hráče zastavilo břevno a další šance hostujicí tým neproměnil. Za týden přivítají Chvalšiny Malše Roudné B. Boršov nad Vltavou jede do Loučovic.

TJ Sokol Chvalšiny
Zbyněk Ginzel st. (trenér): Zápas v Boršove jsme chtěli navázat na kvalitní výkon z Hrdějovic a myslím,ze se nám to povedlo. Sice vezeme jen bodík,ale kluci předvedli kvalitní výkon. Troufnu si říct,ze jsme byli cely zápas lepším týmem. Boršov hrozil jen z brejku který jeden proměnil. My jsme dvakrát nastřelili břevno a dvě velké šance neproměnili.