21.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tuklaty uhrály proti favoritovi lichotivý výsledek

19

Jednobrankovou poločasovou ztrátu nedokázali domácí nijak zužitkovat, naopak od Třech Dvorů inkasovali ve druhém poločase další tři góly.

Slezák ukončil čekání na gól

Od začátku zápasu udávali tempo hry hosté. V prvním poločase, který se hrál za vydatného deště, si vytvořili Třídvoráci spoustu šancí, ale v cestě stál famózně chytající Pazdera. Až pět minut před přestávkou vlétl do šestnáctky domácích Lukáš Slezák a střelou k tyči otevřel skóre - 0:1.

Hosté nedali penaltu, přesto navyšovali skóre

Druhý poločas se opět odehrával na polovině soupeře. V pětapadesáté minutě byl ve vápně faulován Slezák a nařízený pokutový kop Lukáš Kalivoda neproměnil. V šedesáté minutě hlavou po rohovém kopu zavěsil Lukáš Kalivoda - 0:2. V době okolo sedmdesáté minuty se dvakrát prosadil Tomáš Javorek a ten tak navýšil skóre na konečných 0:4.

Čechie Tuklaty
J. Pazdera [-] - P. Mazur [-] , D. Matthey [-] , M. Kotala [-] , D. Bazal [-] (74. V. Procházka [-] ) , M. Hlávka [-] (61. M. Procházka [-] ) , J. Vondráček [-] , D. Bílý [-] , M. Kassa [-] , J. Vyhnal [-] , P. Patáčik [-]

TJ Tři Dvory
J. Černý [-] - F. Suchánek [-] , Z. Hejduk [-] , M. Müller [-] , P. Stempák [-] , L. Slezák [-] , D. Brunclík [-] , V. Novák [-] (53. L. Kmoch [-] ) , T. Javorek [-] , L. Kalivoda [-] , J. Rak [-]

ŽK: 19. J. Rak , 26. Z. Hejduk .
Hráči zápasu: T. Javorek , M. Müller , D. Brunclík .
Počet diváků: 66. Rozhodčí: Kvasnička Václav - PAZDERA Josef (N), KUKAL Zdeněk (N).