14.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Po bezbrankové remíze vezou dva body domů Velimští

19

V zápase bylo k vidění málo gólových šancí, ale hlavně žádné góly. O dělení bodů musely rozhodnout pokutové kopy, kde uspěli hosté.

První mistrák pro Mirka Hrdličku na lavičce Nučic

Na lavičce domácího týmů došlo během zimní přestávce ke změně. Tým na vlastní žádost opustil Zdeněk Carvan a nahradil ho Miroslav Hrdlička, který v podzimní části vedl tým nedaleké Kouřimi. A své pověsti nezůstal nic dlužen. Jeho zvučný hlas byl slyšet po celý zápas, jak vytrvale povzbuzoval své svěřence. A těm se proti papírovému favoritovi dařilo.

První poločas přinesl vyrovnanou hru, kdy v úvodu byli více u míče domácí borci. V závěru poločasu zase častěji hráli Velimští. Diváci mohli sledovat celkem pohledný fotbal, ale bez větších gólových příležitostí a hlavně bez branek. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:0.

Po jedné tutovce na obou stranách

Hned v prvních minutách druhého poločasu mohli jít do vedení domácí. Po levé straně se dokázal uvolnit Novák, míč naváděl po brankové lajně do šestnáctky a přihrávkou se snažil najít jednoho z dvojice nabíhajících spoluhráčů. Bohužel ani jeden z nich míč nedokázal zasáhnout. O chvilku později sklepl šikovně míč Kubalík na Vlasáka, ale jeho trochu horší zpracování využil hostující Jelínek a míč mu stačil ukopnout na rohový kop.

Po úvodní drobné převaze domácích se postupně dostávali do hry i Velimští. Vytěžili několik rohových kopů a po jednom z nich proletěl míč přes celou bránu, kde na zadní tyči se pouze odrazil od překvapeného Jehličky a Vedral míč stačil na brankové čáře zastavit. Po dalším nepřesně odvráceném rohu pálil okamžitě z hranice velkého čtverce přízemní střelou Nedbal, ale Krutský byl u tyče včas.

Oba týmy se snažily vstřelit tu rozhodující branku, ale domácí dokázali vyprodukovat již jen několik nepřesných střel a neuspěl ani Kubalík, který se snažil propasírovat míč přes hradbu nohou.

V souboji týmů z popředí tabulky se tak diváci gólu nedočkali, ale mohli se těšit na penaltový rozstřel.

Domácí penalty netrénovali

Pokutovou loterii rozhodly necelé čtyři série. Domácím se při této dovednosti nedařilo. Hned v první sérii poslal míč mimo tyče Kulhavý, Novákovi pokus lapil Svoboda a rozhodl Ceral, který stejně jako jeho tři spoluhráči trefil přesně.

TJ Nučice
T. Krutský [-] - M. Šulc [-] , K. Hurtík [-] , J. Souček [-] (46. P. Zápotocký [-] ) , D. Kočí [-] - P. Nevšímal [-] , J. Jelínek [-] , M. Chromý [-] , T. Vlasák [-] - J. Novák [-] , F. Kubalík [-] -

FC Velim B
L. Svoboda [-] - J. Vlk [-] , M. Hrabal [-] , M. Kosina [-] , J. Jelínek [-] - J. Ceral [-] , A. Jehlička [-] , J. Kovařík [-] , J. Kasal [-] (61. J. Zajíc [-] ) - J. Nedbal [-] , M. Kyncl [-] (76. L. Vlk [-] )

ŽK: 48. D. Kočí , 79. M. Chromý , 83. P. Nevšímal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VOLENEC Tomáš - HOUDEK Petr (N), ČERVENKA Tomáš (N).