1. E. Vohák , 12. R. Kubo , 50. L. Voldřich , 75. R. Kubo
32

Novosedelští přivítali v 15. kole Okresního přeboru trápící se Plavsko a roli favorita zvládli na výbornou. Už po prvním poločase vedli 2:0 a ve druhé půli navíc přidali stejný počet branek. Trápící se hostí tak z Novosedel odcestovali s porážkou 0:4.

SK Novosedly n. Než
Václav Kroupa (vedoucí mužstva): Jsem rád, že hráči pochopili vážnost situace a k zápasu přistoupili zodpovědně. Už od počátečního hvizdu jsme soupeře zavřeli ve velkém vápně. K odraženému míči se dostal náš nejlepší střelec Vohák a uklidil míč do brány. To ještě neskončila ani první minuta utkání. Pokračovali jsme v náporu a po faulu na našeho hráče jsme zahrávali okolo půlící čáry trestný kop. K míči se postavil Vohák, našel přesným kopem Radka Kubo, ten jenom nastavil nohu a míč skončil podruhé v síti. Poté přišel na řadu i soupeř. Po dobře sehraném rohovém kopu jsme si vybrali hodně velký kus štěstí, když se míč odrazil od břevna na brankovou čáru a poté ven z brány. I další šance soupeře jsme ustáli, obrana tentokrát fungovala dobře. Poločas proto skončil naším vítězstvím 2:0. I druhý poločas jsme pokračovali náporem. Po jednom rohu který zahrával opět Vohák si nejvýše naskočil Voldřich a hlavou zvýšil na 3:0. Patnáct minut před koncem přišel nejkrásnější moment utkání, kdy Kubo nůžkami z hranice velkého vápna zvýšil na 4:0. To definitivně zlomilo soupeře. Teď nás čeká další těžký zápas v Číměři, kde se nám moc nedaří.

Počet diváků: 97. Rozhodčí: ŠVEC Bohumil - ROUS Zdeněk, KOUDELKA Jiří.