15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Peč vyhrála i druhý domácí zápas, tentokráte to odneslo Staré Hobzí

29

Fotbalisté Peče v dalším jarním kole OP přivítali na domácím stadionu Staré Hobzí. Na zeleném pažitu se tak setkaly týmy s absolutně rozdílnými sezoními ambicemi, zatímco domácí bojují o příčky nejvyšší, hosté hrají v klidném středu tabulky. Peč byla celý zápas lepší a zaslouženě zvítězila 3:1.

FC Peč
Trenér: Hobzí nám jako soupeř vůbec nesedí, o čemž jsme se opět přesvědčili. První půli byl soupeř aktivnější a my s tím měli problémy. Po našem gólu na 1:0 soupeř téměř okamžitě, avšak s velkou dávkou štěstí vyrovnal. Ještě do poločasu jsme po jedné z mála hezkých kombinací zvýšili na 2:1, kdy se hezky trefil Dan Lovětínský. Lukáš Tomšů mohl těsně před poločasem skóre ještě vylepšit, ale překopl prázdnou branku. Ten samý hráč ovšem na začátku druhé půle už svoje střelecké trápení, které si přenesl z přípravy, prolomil a dá se říct, že definitivně zlomil odpor soupeře.