14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Mladcová potvrdila v duelu s Holešovem dobrou jarní formu

20. M. Kraváček , 38. J. Chludil , 64. P. Votava , 75. J. Chludil (p.) - 84. O. Zaoral
10

Holešovská rezerva se představila v sobotu na Mladcové, kde ji čekal druhý tým tabulky. Domácí hrají v jarní části ve velmi dobré formě a mohli se o tom přesvědčit i hráči holešovské rezervy. Domácí první půli vyhráli o dvě branky. Ve druhé půli přidali fotbalisté Mladcové další dvě branky, hosté korigovali výsledek až v samotném závěru.

Domácí celek šel do dvoubrankového vedení

"Zpočátku měli více ze hry pohybliví hráči hostí, ale kromě dvou střel je naše obrana k zakončení nepustila. Nám se podařilo skórovat z první vážnější akce, ve 20.min. poslal Petr Venený nádherný centr na hlavu Michala Kraváčka. Po uplynutí půlhodiny hry přišly po rohových kopech dvě nebezpečné hlavičky, ale Michala Kraváčka vychytal gólman, Honza Chludil netrefil branku. Dvougólový poločasový náskok přinesla akce ve 38.min., když Martin Čihánek vysunul Honzu Chludila a ten se nemýlil. Po změně stran ve 48.min. hlavičkoval nebezpečně po rohu Ondra Slavický, v 54.min. nedokázal po dlouhém autu zakončit Honza Chludil", viděli první dějství činovníci Mladcové.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

"Domácí tak odcházeli do kabin s nadějným dvoubrankovým náskokem. Vzápětí nás na druhé straně při nebezpečné hlavičce soupeře podržel Tomáš Cholasta, o minutu později po kombinaci našich dorostenců zakončoval mimo opět Honza Chludil. V 64.min. pak střelu téhož hráče vyrazil hostující gólman jen před nabíhajícího Petra Votavu a ten zvýšil na 3:0. Čtvrthodiny před koncem byl v pokutovém území faulován Martin Čihánek a nařízenou penaltu s jistotou proměnil Honza Chludil. V závěru, když jsme měli na hřišti už šest dorostenců, se podařilo hostům po pěkné uličce vstřelit čestný úspěch. Chvíli před koncem se pak ještě po přihrávce Martina Čihánka dostal k nebezpečnému zakončení Petr Prchlík, ale gólman hostí byl na místě", hodnotí průběh utkání fotbaloví funkcionáři Mladcové na svém webu.

FK Mladcová
web Mladcové: Poslední utkání v sezoně jsme zvládli na jedničku a bereme tři body...