25.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Holešovská rezerva v neděli loupila v Přílukách

12

Příluky hostily v nedělním odpoledni hráče holešovské rezervy. Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a již v páté minutě vedli po brance Kotase. První varování domácímu týmu ale nestačilo, neboť o pár minut později inkasoval druhou trefu. Hosté ještě do půle přidali třetí branku. Kolumbijec Plata snížil na 1:3, ale poslední slovo měli holešovští fotbalisté.

Hosté dokázali v první půli vstřelit tři branky

Domácí Příluky hostily v dalším utkání holešovskou rezervu a chtěli si připsat do tabulky nějaké body. Domácí mohou hrát relativně v klidu, neboť při reorganizaci soutěží, by měl z 1. B třídy sestupovat pouze poslední tým a tím je Kostelec u Holešova. Začátek utkání ale vyšel lépe holešovským hráčům, kteří se nejdříve prosadili Kotasem. V desáté minutě už to bylo o dvě branky, kdy se trefil hostující Zaoral. Domácí se snažili o kontaktní branku, to se jim ale nepodařilo. Naopak hosté Roubalíkem zvýšili na tříbrankový rozdíl a za tohoto stavu se odcházelo i do kabin. Ve druhém poločasu nejdříve Kolumbijec Plata snížil na 1:3, ale poslední slovo měl agilní Zaoral, který zvýšil na 1:4. Příluky tak doma vyhořely a hosté si odvážejí výhru za tři body.

Hosté si výhru v závěru pohlídali

Tomáš Vybíral, asistent trenéra Holešova B: „Dnes se nám na rozdíl od předešlého zápasu s Chropyní podařil vstup do utkání a v 15. minutě po trefách Kotase a Zaorala jsme vedli 2:0. Po další pěkné akci, kdy se trefil Roubalík, jsme poločas ovládli. Začátek druhé půlky nám moc nevyšel a domácí se hodně snažili, což vyústilo v kontaktní branku. Naštěstí pro nás se hra opět uklidnila a po pěkné akci jsme už přidali další rozhodující branku a potvrdili pohodu z předchozích utkání a jsme rádi, že opět bereme body. Zápas jsme rozhodli již v prvním dějství, domácí se snažili ještě s utkáním něco udělat, ale Příluky nakonec na body nedosáhly.“

FK Příluky
Jaroslav Brabec, sekretář: Utkání se nám nepovedlo a tři body si odvážejí střelecky efektivnější hosté.

SFK Elko Holešov B
web Holešova: Utkání jsme rozhodli v první půli a i přes snahu domácího týmu, jsme si výhru pohlídali.