20.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Lužkovice připravily hulínskou Admiru v penaltách o body

16

Hulínská Admira je v letošní sezoně velmi příjemným překvapením soutěže a zuby si brousila i na fotbalisty z Lužkovic. Ti jsou však nepříjemným protivníkem pro každého soupeře a v první půli se jim podařilo Králem skórovat. Domácí po hodině hry srovnali Zavadilem. Do konce utkání již branka nepadla, domácí však znovu přišli o vyloučeného Motala. V penaltách se pak více dařilo hostím.

Hosté dokázali v první půli vstřelit jednu branku

Z webu Admiry Hulín: Začátek zápasu se vyznačoval nepřesnou hrou z obou stran a první půlhodinu se na hřišti prakticky nic nedělo. Až ve 30. minutě se prezentovali hosté pěknou střelou zleva, ale Vajda míč vyškrábl nad břevno. Ve 34. minutě poslal přesný míč z trestného kopu do vápna Světlík a hosté se hlavičkou ujali vedení -  0:1. My jsme bránu hostí ohrozili jen jednou střelou Motala, které však nebezpečná nebyla.V nezáživném prvním poločase tak vedli hosté.

"V prvním poločase jsme měli více ze hry a  ze standardky jsme šli po trefě Jiřího Krále do vedení . Ve druhé půli to byli naopak domácí, kteří nás zatlačili do defenzívy, ale naše obrana výborně  dirigována Miroslavem Čalou dlouho odolávala. Domácí se nakonec vyrovnávací branky dočkali a tak došlo na penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější a opět  si z venku odvážíme dva body. Tyto body jsou zvláště cenné, protože Admira, která má jarní formu jako hrom, doma body nepouští", hodnotí zápas fotbaloví činovníci z Lužkovic.

Domácí po hodině hry vyrovnali

"Druhou půli jsme začali podstatně lépe, zpřesnili jsme kombinaci a zatlačili hosty na svou půlku. Pěkné nůžky Motala ještě brankou neskončily, ale v 61. minutě se po rohu nejlépe orientoval ve vápně Zavadil a bylo vyrovnáno 1:1. Pak se hra znovu vyrovnala, v 88. minutě mohl rozhodnout Motal, ale trefil jen boční síť. Ten samý hráč se včak nechal zbytečně vyloučit v 89. minutě, ale krátkou přesilovku již hosté nevyužili. Remízový stav znamenal znovu penaltový rozstřel. V něm tentokrát byli úspěšnější hosté v poměru 2:4 a odvezli si bod navíc. Bohužel se znovu potvrdilo, že podáváme podstatně lepší výkony venku než doma, kde nedovedeme využít našeho velkého kvalitního trávníku. Náprava nás čeká již v sobotu na hřišti v Loukách," hodnotí duel fotbaloví funkcionáři hulínské Admiry.

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty vyhráli hosté 4:2

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Zápas s Lužkovicemi jsme nezvládli podle představ a bereme jenom bod.

FK Lužkovice-Želechovice
Jiří Ždanov, činovník: Po disciplinovaném výkonu si připisujeme z půdy kvalitního protivníka dva body, což je cenný úspěch.

D. Vajda [-] - L. Čevora [-] , M. Jurášek [-] , M. Zavadil [-] - S. Mrhálek [-] (72. A. Absolon [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] - P. Motal [-] , I. Csomor [-] (46. J. Kubo [-] ) , A. Tabara [-] - J. Barták [-]

A. Jenček [-] - I. Světlík [-] , P. Čekal [-] , M. Paták [-] , J. Novotný [-] (84. P. Novák [-] ) , V. Tichý [-] , M. Čala [-] , J. Gruber [-] , T. Mičola [-] , Z. Polepil [-] , J. Král [-]

ŽK: 19. A. Tabara , 45. M. Jurášek , 71. P. Motal - 38. J. Gruber . ČK: 90. P. Motal .
Hráči zápasu: M. Zavadil , M. Jurášek - J. Král , M. Čala .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: PAVLICA Jiří - MRŇKA Antonín (N), ADAMKOVIČ Jiří (N).