27.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

16. D. Míka - 19. P. Výtisk , 60. M. Lucák , 76. T. György (p.) , 80. I. Varga
21

Chotíkov opět padl a propadl se na 14. místo KPM, které zaručuje baráž..

Do vedení šli domácí

Úvod zápasu vyšel lépe domácímu celku, který se dostal v 16. minutě do vedení zásluhou kapitána Davida Míky.

Nýrsko ale bleskově odpovědělo, když se tři minuty poté trefil Výtisk.

Hra se po zbytek poločasu přelévala ze strany na stranu a oba golmani se museli několikrát vytáhnout.

Skóre se již neměnilo a první dějství skončilo poměrem 1:1.

Nýrsko završilo obrat

Druhý poločas byl na šance vyrovnaný, Nýrsko však několikrát podržel skvěle chytající Moravec.

Okula šla do vedení v 60. minutě, kdy Krásla překonal Lucák.

Na druhé straně měl obrovskou šanci Bachroň, odkrytou branku ale trestuhodně minul.

Chotíkovský gólman poté v 76. minutě fauloval unikajícího Vargu a sudí Pena nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Tomáš György.

Pojistku pro hosty přidal deset minut před koncem výborně hrající Varga a Nýrsko tak bere tři body po výhře 4:1.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér domácích: Sehráli jsme nešťastné utkání, vstup do zápasu se nám vydařil, vedli jsme a mohli přidat ještě další dvě branky, bohužel soupeř z první šance vyrovnal. V druhé půlce jsme inkasovali, ale vzápětí minul prázdnou branku Bachroň a tak jsme museli vypít kalich hořkosti až do dna. Po penaltě a následném prostřídání vinou zranění už jsme neměli potřebnou sílu ani kvalitu..Nýrsku gratuluju, je to sympatický mančaft a prezentuje se hezkým fotbalem.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: V úvodu zápasu jsme měli problémy s dostupováním útočníků a středových hráčů, což bylo způsobeno změnou v sestavě, kdy nám chyběli hráči z defenzivy. V průběhu utkání tak trenér musel zareagovat a změnou složení středové osy udělal zásadní obrat ve vývoji celého utkání. Do poločasu jsme vyrovnali a i přes pár šancí, které skvěle vychytal Moravec, jsme dle mého zaslouženě vyhráli. Ve srovnání se vzájemným zápasem z podzimu, kdy si oba týmy mohly ještě v klidu bez nervu zahrát dobrý fotbal, šlo o tvrdší utkání. O to více si vítězství cením. Byl to náš poslední výjezd v této sezóně, šňůra čtyř venkovních utkání nám přinesla 9 bodů do tabulky, což nám doufám zachrání p*del.

J. Krásl [-] - V. Týml [-] , J. Bachroň [-] (77. M. Hauer [-] ) , O. Vodička [-] (86. P. Čech [-] ) , K. Rozboud [-] , M. Prais [-] , B. Buchta [-] (28. M. Prais [-] ) , M. Míka [-] , P. Kučera [-] , J. Pechler [-] , D. Míka [-]

J. Moravec [-] - I. Varga [-] (85. T. Rubáš [-] ) , J. Pavlík [-] , M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Čanecký [-] , I. György [-] (82. M. Bastl [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] (87. M. Valenta [-] )

ŽK: 10. J. Bachroň , 53. J. Pechler , 75. J. Krásl - 50. J. Pavlík .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: Pena Miroslav - FENCL Jakub, BOGDAN Gabriel.