David Míka

2026-2027

FC Chotíkov 1932

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 FK Okula Nýrsko
2021-2022 FC Chotíkov 1932
2014-2015 FC Chotíkov 1932

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
522 (ø 74,57) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:30 Volduchy - Chotíkov 2:3 (1:1) 90 2 0 0 ano
22.08. 10:15 Chotíkov - Zbiroh 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:30 Chrást - Chotíkov 3:4 (2:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Raková - Chotíkov 4:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.09. 17:30 Chotíkov - Radnice B 6:4 (3:3) 90 1 0 0 ano
26.09. 10:15 Chotíkov - Rapid B 1:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Plasy - Chotíkov 2:6 (1:2) 16 74 0 0 0 ne
10.10. 10:15 Chotíkov - Úněšov 2:4 (2:1) 56 56 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 25 2241 (ø 89,64) 15 (ø 0,60) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 21 1808 (ø 86,09) 18 (ø 0,85) 3 (ø 0,14) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 22 1896 (ø 86,18) 7 (ø 0,31) 8 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 22 1860 (ø 84,54) 8 (ø 0,36) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2502 (ø 89,35) 12 (ø 0,42) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,14)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 7 624 (ø 89,14) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 2081 (ø 86,70) 7 (ø 0,29) 9 (ø 0,37) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 2276 (ø 87,53) 9 (ø 0,34) 7 (ø 0,26) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 2151 (ø 89,62) 18 (ø 0,75) 7 (ø 0,29) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 2337 (ø 89,88) 7 (ø 0,26) 10 (ø 0,38) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)