27.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Rapid padl v Horní Bříze

21

Domácí celek si hlavně díky hattricku Chocholatého poradil s Rapidem Plzeň..

Vedení pro domácí přišlo brzy

Od úvodu byli mnohem aktivnější hráči Horní Břízy, kteří se hned v prvních minutách dostali k ohrožení branky Rapidu.

V 7. minutě přetavil převahu ve vedoucí gól Chocholatý, který dostal až příliš prostoru na velkém vápně a jeho střela se zastavila až za zády Bekeho.

Ten samý hráč navýšil ve 20. minutě již na 2:0. Beke totiž vyrazil střelu jednoho z domácích borců přímo před Chocholatého a ten neměl problém trefit odkrytou bránu.

Rapid se snažil s nepříznivým stavem něco udělat, ale do žádné větší příležitosti se již během první půle nedostal.

Rapid ještě čtyřikrát kapituloval

Začátek druhého dějství opět plzeňskému celku nevyšel a během pár minut z toho tak bylo vedení 4:0. Nejprve se utěšenou ranou prezentoval Kouřil a pár minut po něm zkompletoval hattrick Chocholatý.

Rapidu nezbývalo nic jiného, než hru otevřít a pokusit se o zázrak. V 70. minutě snížil nádhernou střelou do šibenice stoper Keckstein.

Po tomto gólu si však vzala slovo opět Horní Bříza, konkrétně Frank a vrátil domácím čtyřbrankové vedení.

Deset minut před koncem hrací doby přidal druhou branku hostů Buček a rázem to bylo 5:2.

Definitivní tečku za zápasem udělal v 87. minutě Kožíšek, který překonal střídajícího gólmana Lišku a upravil skóre na konečných 6:2.

SK Rapid Plzeň
Dan Matějka, hráč hostí: Není co hodnotit, dneska nám nešlo prostě nic a domácí byli navíc nesmírně efektivní. Do konce zbývají 3 kola a my musíme ještě nějaké body získat.