Roman Klekner

2026-2027

Rapid Plzeň

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Rapid Plzeň

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
802 (ø 80,20) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
07.08. 18:00 Rapid - Přeštice 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:30 Mýto - Rapid 0:0 (0:0) 66 66 0 0 0 ano
28.08. 18:00 Měcholupy - Rapid 0:3 (0:3) 82 82 0 0 0 ano
02.09. 17:30 Rapid - Horš. Týn 3:3 (1:2) 46 46 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Kaznějov - Rapid 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Koloveč - Rapid 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Luby - Rapid 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Rapid - Holýšov 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:15 Tachov - Rapid 1:3 (0:1) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Rapid - Vejprnice 2:3 (1:3) 68 68 0 1 0 ano

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
80 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:30 Rapid B - Kralovice 0:4 (0:1) 80 80 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 6 464 (ø 77,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 80 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2281 (ø 81,46) 5 (ø 0,17) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 30 2481 (ø 82,70) 5 (ø 0,16) 3 (ø 0,10) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2234 (ø 79,78) 5 (ø 0,17) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 27 2257 (ø 83,59) 3 (ø 0,11) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2445 (ø 84,31) 3 (ø 0,10) 9 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 13 1161 (ø 89,30) 2 (ø 0,15) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2538 (ø 87,51) 4 (ø 0,13) 8 (ø 0,27) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2559 (ø 88,24) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 1 57 (ø 57,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 1941 (ø 80,87) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 23 1193 (ø 51,86) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)