Jan Harmady
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | Rapid Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 791 (ø 87,88) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | Malesice - Rapid B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:30 | Rapid B - Kralovice | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Zruč - Rapid B | 3:2 (2:1) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 12:00 | Rapid B - Volduchy | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Zbiroh - Rapid B | 3:3 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Rapid B - Chrást | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:15 | Chotíkov - Rapid B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:00 | Rapid B - Radnice B | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:00 | Ledce - Rapid B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 521 (ø 86,83) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 26 | 2338 (ø 89,92) | 4 (ø 0,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 2 | 80 (ø 40,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 23 | 2070 (ø 90,00) | 5 (ø 0,21) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 10 | 418 (ø 41,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 6 | 513 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 2293 (ø 84,92) | 2 (ø 0,07) | 10 (ø 0,37) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2520 (ø 90,00) | 7 (ø 0,25) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2448 (ø 87,42) | 5 (ø 0,17) | 3 (ø 0,10) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2672 (ø 89,06) | 6 (ø 0,20) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 26 | 2197 (ø 84,50) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 251 (ø 83,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




