26.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Tlumačov přetlačil Vejprnice

23

Domácí proti favoritovi z Vejprnic potvrdili, že se u nich nevyhrává snadno a body zůstaly tentorkát v Tlumačově

Skóre otevřel Šindelář

V rámci 26. kola KPM se utkaly celky Tlumačova a Vejprnic.

Zápas byl v prvním poločase poměrně vyrovnaný, o něco málo aktivnější ale byli domácí a po zásluze se dostali do vedení.

Ve 31. minutě se k míči dostal Šindelář a propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně gólmana Vavríka.

I přes snahu Vejprnic o vyrovnání již další branka v prvních pětačtyřiceti minutách nepadla a stav byl tak 1:0.

Vejprnice kapitulovaly ještě v závěru

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu, ani jeden z celků nechtěl udělat chybu šancí bylo pomálu.

Oba gólmani drželi své celky ve hře a tak to bylo drama do posledních minut.

V 91. minutě přidal pojistku tlumačovský Čadek, který pobyl na hřišti jen pár minut, a o vítězi tohoto duelu bylo rozhodnuto.

Všechny body tak zůstávají na domácí půdě.

TJ Start Tlumačov
Michal Frček, hráč domácích: Utkání s Vejprnicemi pro nás bylo velmi důležité. Přistoupili jsme k němu zodpovědně a na našem nasazení to bylo znát. Soupeř má ve svém kádru několik velmi dobrých hráčů, a proto zápas nebyl nic jednoduchého. Přesto bych řekl, že jsme měli zápas pod kontrolou i když po celý zápas bylo skóre pouze 1:0. Nyní nás čeká derby s Domažlicemi a následně důležitá dohrávka v Lubech.

J. Touš [-] - D. Žák [-] , J. Malík [-] , J. Minařík [-] , R. Šindelář [-] , F. Copák [-] (60. M. Svatoš [-] ) , K. Hamor [-] (13. M. Frček [-] ) , J. Pfeifer [-] , L. Hruška [-] , M. Wolf [-] (86. T. Čadek [-] ) , M. Tesař [-]