25.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Stříbro po famózním obratu bere dva body

25

Lhota měla v tomto zápase skvěle nakročeno ke třem bodům, nakonec se ale musí smířit pouze s jedním

Křížek poslal Lhotu do vedení

Lhota chtěla po minulém nezdaru bodovat a ke třem bodům vykročila skvěle.

Již v 7. minutě si vybral slabší chvilku gólman domácích Hruška, kterému vypadla jednodušší střela a David Křížek již neměl s dorážkou problém.

Tentýž střelec se prosadil za pár chvil podruhé, když využil zmatku ve stříbrské obraně a upravil skóre na 2:0 pro Lhotu.

Domácí tento vývoj značně šokoval a snažili se ihned odpovědět. Byli to ale opět hosté, kdo si vypracoval šance. Hruška ale skvělými zákroky svůj tým podržel.

Ve 29. minutě přeci jen Baník kapituloval potřetí, o což se postaral kapitán Černý.

První polovinu zápasu ovládli hosté a po zásluze vedli 3:0.

Stříbro se v závěru dočkalo vyrovnání

Jestliže první dějství patřilo Lhotě, to druhé ovládl Baník.

V 62. minutě se k zakončení dostal Tůma a prostřelil Böhma. Sedm minut poté už to bylo pouze o jednu branku. Pohotovou a hlavně přesnou ranou se prezentoval Lanfranchi a dvacet minut před koncem základní hrací doby tak snížil na rozdíl jediného gólu.

Ten nakonec přeci jen přišel. V 87. minutě na sebe vzal zodpovědnost mladý Šmídl, dostal se do dobré střelecké pozice a Böhm se mohl pouze ohlídnout, jak kulatý nesmysl končí za jeho zády.

Po velkolepém obratu se tak šlo do pokutových kopů.

Bod navíc pro Baník

Penaltová loterie dopadla lépe pro Stříbro, které potvrdilo dominanci v této disciplíně. Za Baník proměnili všichni, zatímco jeden z exekutorů Lhoty napálil pouze břevo a dva body tak zůstávají doma.

TJ Baník Stříbro
Radek Hřebík, kapitán domácích: První poločas mužem být rádi ze neskončil 0:6, opět nás podržel vynikající Hruška, i když si při prvním gólu vybral slabší chvilku. Druhy poločas byla stíhací jízda za výsledkem. Nakonec bereme dva důležité body.

E. Hruška [-] - J. Eliáš [-] (84. T. Mráček [-] ) , T. Bůžek [-] , O. Pavlas [-] , P. Šmídl [-] , T. Vejvoda [-] , R. Dyk [-] (46. M. Vyšín [-] ) , D. Tůma [-] , G. Lanfranchi [-] , P. Demjan [-] , R. Hřebík [-]

TJ Sokol Lhota
L. Böhm [-] - P. Suda [-] , P. Kalabza [-] (73. V. Bezdička [-] ) , O. Kotrnoch [-] , J. Záhrobský [-] , J. Šroubek [-] , Z. Černý [-] (69. J. Langer [-] ) , D. Křížek [-] (76. M. Křížek [-] ) , J. Horník [-] , V. Suda [-] , J. Kohout [-]

ŽK: 52. P. Demjan , 61. O. Pavlas - 59. J. Šroubek , 82. J. Kohout , 84. O. Kotrnoch .
Místo: Stříbro. Počet diváků: 83. Rozhodčí: Ruda Daniel - ŠIŠKA Pavel, BOGDAN Gabriel.